АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Shehwa піднімає відвал на Іршанському комбінаті

Shehwa піднімає відвал на Іршанському комбінаті
Shehwa піднімає відвал на Іршанському комбінаті

31.08.2018

Новенького гусеничного бульдозера Shehwa/Шехва придбала для філії «Іршанський ГЗК» Об’єднана гірничо-хімічна компанія згідно плану оновлення основних фондів. Він буде використовуватись на кар’єрі №9. Наступна обновка – аналогічний бульдозер - прибуде на кар’єр №7.
 
Бульдозер SHEHWA TY165-3 – п’ятнадцята одиниця транспортної техніки, придбана компанією  згідно планів на 2017-2018 рр, розповідає в. о голови правління АТ «ОГХК» Олександр Гладушко. За його інформацією, з придбанням «Шехви» сума інвестицій у техніку на філії «ІГЗК»  досягла 16,1 млн грн. Такого суттєвого оновлення активів ІГЗК не знав останні 20 років.
 
Вартість «Шехви» складає 2,528 млн грн з ПДВ. Довірили  цього дорогого і потужного  модуля  Михайлу Стретовичу та Сергію Петренку. Це добросовісні й відповідальні працівники. Поєднання досвіду й молодості цих кваліфікованих працівників дадуть позитивний результат, вважають на комбінаті. «Бульдозери, які відпрацювали на кар’єрах по 30-40 років, уже не піддаються ремонту, морально застаріли, а їх утримання є фінансово затратним. Тому поновлення транспортного парку новими машинами є надзвичайно важливою ланкою підвищення продуктивності комбінату», - коментує обновку головний інженер філії «Іршанський ГЗК» Микола Васянович.
Новий бульдозер має широку область застосування у різних галузях економіки, у тому числі й у гірничодобувній промисловості. «Бульдозер «Shehwa» ми будемо використовувати на плануванні площ для роботи крокуючого екскаватора, на плануванні та утриманні гідротехнічних споруд, на підготовці трас трубопроводів та інших важливих роботах», - ділиться виробничими планами начальник кар’єру №9 Андрій Возігнуй.
 
«Шехва» наділений багатьма позитивними характеристиками. Він має високу надійність і легкий в експлуатації. Про ергономічність нової техніки говорить заступник головного механіка комбінату Юрій Ющенко: «Важливим чинником є суттєві поліпшення умов нелегкої праці бульдозеристів. Судіть самі: шестигранна кабіна, зручні органи управління, системи шумоізоляції та зниження вібрації. І що не маловажно - кабіна бульдозериста оснащена грубкою та кондиціонером». Отож, бульдозеристи «Шехви» піднімають відвал нової машини та приступають до виконання поставлених виробничих завдань.
       
До кінця року іршанці чекають від компанії ще один гусеничний бульдозер SHEHWA та новий навантажувач Hitachi.
Довідка. Двигун Weichai: дизельний, рядний, 6-ти циліндровий, рідинне охолодження, пряме впорскування. Номінальна потужність - 131 кВт (178 кінських сил). Номінальне число обертів -1850 об/хв. Швидкість руху - 10,5 км/г. Габарити бульдозера (довжина×ширина×висота) - 5447 х 3297 х 3260мм. Загальна маса - 17630 кг. Габарити відвалу (ширина) - 3297 мм. Призма волочіння (продуктивність) - 5,0 м/ куб. Максимальна заглиблення відвалу - 420 мм. Максимальна висота підйому - 1100 мм.