АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Проектор на День знань

Проектор на День знань
Проектор на День знань

04.09.2018

Проектор та спортивний інвентар подарувала філія «ІГЗК» від компанії Іршанській гімназії для кращого засвоєння шкільної програми
 
    Виробництво філії «ІГЗК» потребує оновлення, а учні, діти працівників філії, прагнуть якомога якіснішого засвоєння шкільного матеріалу. Розуміння потреби у модернізації співпали у комбінату та гімназії 3 вересня, у День знань, що проходив у навчальному закладі Іршанська.
 
     Керівництво філії в особі директора Віктора Сівченка завітало до школярів не з пустими руками.  Цьогоріч навчальний заклад отримав від філії сучасний мультимедійний проектор «AСER P 1250». Також підприємство подарувало Іршанському НВК спортивний інвентар (м’ячі для ігрових видів та ракетки для настільного тенісу).
 
Сучасний проекційний апарат полегшить учбовий процес у гімназії, сподіваються на комбінаті. Проектор працює з комп’ютерами, ноутбуками, відеомагнітофонами, DVD-плеєрами, телевізорами, інтерактивними дошками, цифровими фотоапаратами, мобільними телефонами, відеокамерами. Він створює на екрані зображення високої якості. Отож, для сучасної школи «ASER P 1250» надзвичайно необхідна та корисна річ.
 
«Класичний вислів - «Діти – наше майбутнє», залишається актуальним й у наш непростий час. Ми, виробничники, вважаємо своїм обов’язком спільно з педагогічним колективом забезпечити школярам якісну та затребувану освіту. Тому Іршанська гімназія повинна мати нові технічні засоби», - прокоментував дарунки директор філії «Іршанський ГЗК» Віктор Сівченко.
Очільник гімназії Валентина Забродська відзначила, що нова українська школа потребує новітніх підходів до навчального та виховного процесів та іршанська філія охоче у цьому допомагає. Адже використання проекційного та інтерактивного обладнання є дуже важливою складовою навчального процесу. «Проектор в школі не лише полегшить складну роботу вчителя, а й покращить сприйняття матеріалу учнями», - вважає директорка гімназії Валентина Забродська. На її думку, використання мультимедійного проектора дозволить зробити уроки більш цікавими, продуманими, мобільними. Вона подякувала Іршанській філії та компанії за турботу та цінний подарунок.