АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | На філії «ІГЗК» - новий сушарний барабан

На філії «ІГЗК» - новий сушарний барабан
На філії «ІГЗК» - новий сушарний барабан

03.09.2018

Об’єднана гірничо-хімічна компанія продовжує оновлювати основні засоби виробництва на своїх філіях. Цього разу було замінено сушарний барабан на фабриці №1.
 
Новий сушарний барабан  СБ-1600/10 обійшовся компанії майже у 1,5 млн грн. Демонтований, старий агрегат був випущений ще у 1972 році, тому зазнав суттєвого зносу. Новий агрегат представляє собою конвекторну сушарку-барабан, що обертається. Його діаметр складає 1,6 метрів, довжина - 11 метрів, а вага 12 тон.
Обладнання є важливою ланкою процесу виробництва основної продукції, розповідають виробничники. «Головне призначання барабану – висушування ільменітового концентрату до одного відсотка вологості.  Нова сушарка забезпечить безперебійну роботу конвекторного сушіння ільменітового концентрату, збільшить продуктивність виробничого процесу та є більш безпечною і надійною», - коментує важливість обновки  т. в. о. начальника фабрики №1 Павло Васянович. Саме на його робочу дільницю прибув сушарний барабан.
Знизити аварійність на фабриці, упередити простої та пов’язані з цим економічні втрати – те, заради чого компанія витрачалася на нову сушарку, розповідає в.о. голови правління АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»  Олександр Гладушко.  «У наступному році філія «ІГЗК» відзначатиме свій 65-річний ювілей. Ми розуміємо, що це не лише поважна дата, а й нагадування про те, що виробництво філії вимагає суттєвого оновлення», - коментує Гладушко.
Окрім сушарного барабану на фабриці буде замінено автоваги. Старі автоваги втратили здатність до експлуатації.
Фабрика №1 – суттєвий актив іршанської філії. Вона забезпечує більше половини обсягів випуску готової продукції – товарного ільменітового концентрату. У 2017 році вона виробила 110 тис. т концентрату. Тому тримати фабрику протягом року у робочому стані та забезпечувати необхідними матеріалами – завдання компанії.