АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Державні нагороди кращим в області

Державні нагороди кращим в області
Державні нагороди кращим в області

13.09.2018

12 вересня відбулося нагородження кращих фахівців Дніпропетровщини державними нагородами. До списків потрапили чотири працівника філії «ВГМК».
 
     З нагоди Дня незалежності України та за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм за Указом Президента України Дніпропетровська обласна державна адміністрація вручала нагороди трудівникам.
Кращих фахівців області від уряду вітав виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Володимир Юрченко.
Нам дуже приємно, що за ініціативи компанії до списку нагороджених потрапили і працівники філії «ВГМК». Одним із професіоналів, відзначених такою високою нагородою, став працівник нашого комбінату – Володимир Безпальчук, заступник головного механіка з гірничого устаткування механослужби ГТВ. Володимир поділився своїми враженнями: «Ось тепер зрозуміло, що наш комбінат є дійсно передовим підприємством, і це, перш за все, заслуга трудового колективу. Без його підтримки таку нагороду заробити практично неможливо. Щиро дякую за вшанування моєї праці».
Також Подяки Прем’єр-міністра України отримали інші наші працівники комбінату, а саме: Юлія Жарікова – намотувальник котушок та секцій електромашин електроремонтної дільниці енергоцеху, Юрій Новодон – майстер дільниці подрібнення концентратів збагачувального виробництва та Володимир Садчиков – начальник зміни кар’єру №7 гірничо-транспортного виробництва.
Всі нагороджені працівники висловили вдячність за високу оцінку трудової діяльності керівництву компанії та філії, а також своїм трудовим колективам. Вітаємо наших нагороджених і бажаємо їм довгих років плідної праці на користь нашого підприємства та нашої держави.