ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ОГХК оздоровила вільногірців майже на 2 млн грн

ОГХК оздоровила вільногірців майже на 2 млн грн
ОГХК оздоровила вільногірців майже на 2 млн грн

01.10.2018

Адміністрація філії «ВГМК» ПАТ «ОГХК» спільно з первинною організацією ПМГУ підприємства за 8 місяців 2018 року оздоровили 90 працівників комбінату у санаторіях-профілакторіях та 240 дітей працівників у оздоровчих таборах. Сума, витрачена на оздоровлення за цей період 2018 року, склала майже 2 млн грн. Це на півмільйона більше, ніж за весь 2017 рік.
За словами голови профкому Федора Клименко, оздоровлення дорослих, як і в минулому році, здійснюється за двома напрямками – це Іршанський санаторій-профілакторій, де цього року вже побували 66 наших працівників, а також санаторій «Хорол» міста Миргород, в якому оздоровились 24 вільногірця. «Путівки в обидва санаторія надаються в повному обсязі і на сьогодні немає таких людей, які робили заявку і не змогли поїхати», – зазначив він.
На оздоровлення дорослих підприємство вже витратило майже півмільйона гривень, але рік ще не закінчився і оздоровлення дорослих триває.
Все більша кількість вільногірців відкриває для себе санаторій-профілакторій «Іршанськ». Тут і високий рівень обслуговування, і якісні умови проживання, харчування і процедур, а також гарна місцевість, чисте лісове повітря та комфортний клімат. Також дуже вабить ціна, яка, завдяки підприємству та профспілці, на сьогодні дуже приваблива для працівників ВГМК – це всього лише 10% від повної вартості путівки. Решту виплачує за своїх працівників комбінат. Санаторій «Хорол» теж отримав високу оцінку серед відпочиваючих і має також вигідні умови оздоровлення для наших робітників. 30% сплачує працівник, а 70% – підприємство.
Дитячий відпочинок у 2018 розпочався з зимових заїздів до ДСОЦ «Горизонт» села Запсілля Полтавської області. Взимку у «Горизонті» побували 60 дітей працівників філії «ВГМК». Зимовий відпочинок особливий і дуже очікуваний серед наших дітей, вони завжди з великим задоволенням відвідують цей спортивно-оздоровчий центр.
Влітку на дітей чекали два напрямки відпочинку – улюблений «Горизонт» та новий для Вільногірська, але не менш цікавий та привабливий, дитячий оздоровчий центр «Смена», що знаходиться на березі Азовського моря у Кирилівці.
В кожному з центрів за весь літній сезон оздоровилися по 90 дітей, тобто загалом кількість оздоровлених влітку дітей склала 180. Коштів на це пішло не мало – майже півтора мільйона гривень, але оздоровлення дітей дуже важливе, вважають на підприємстві. Для працівників філії путівки обійшлися також у 10% від вартості, 90% оплатив комбінат.
Цього року морський відпочинок коштував майже на 20% дорожче, ніж в минулому, але і умови перебування на відпочинку дітей теж набагато покращилися. Деякі діти не змогли потрапити до табору у 2018, тому що не вчасно були подані заявки. Саме тому, у 2019 році збір заявок буде розпочато раніше, щоб у майбутньому уникнути нестач путівок для усіх бажаючих, говорить Федір Клименко.
До речі, зараз вже триває збір заявок на зимовий заїзд до ДСОЦ «Горизонт». Тож, якщо ваші діти бажають туди потрапити, не зволікайте і подайте заявку заздалегідь.