АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Модернізовані електронні автоваги на філії «ІГЗК» готові до експлуатації

Модернізовані електронні автоваги на філії «ІГЗК»  готові до експлуатації
Модернізовані електронні автоваги на філії «ІГЗК» готові до експлуатації

17.10.2018

Капітальний ремонт автовагів для збагачувальної фабрики №1 філії «Іршанський ГЗК» успішно завершився. На початку жовтня державний повірник дав дозвіл на початок їх експлуатації.
Заступник директора філії «Іршанський ГЗК» Сергій Гданський розказує, що електронні ваги - важливе обладнання для нормального та продуктивного функціонування підприємства. За його словами усі задіяні у капітальному ремонті та монтажі автомобільних ваг служби та відділи комбінату продемонстрували злагоджену та якісну роботу. А компанія вклала у ремонт 411 тис. грн.
         Всю проектну документацію з переоснащення вагів якісно та оперативно виконав головний інженер проекту Олександр Закаржевський.
«Стара платформа автомобільних вагів прослужила комбінату 12 років та вийшла з ладу. Хочу подякувати за роботу із встановлення нових платформ працівникам цеху будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт, якими безпосередньо керував заступник начальника Віталій Васянович», - говорить виконувач обов’язків начальника збагачувальної фабрики №1 Павло Васянович.
Ваги складаються з трьох окремих залізобетонних шестиметрових платформ. З’єднані вони металевими пластинами за допомогою болтів в одну вісімнадцятиметрову конструкцію. Ваги призначені для зважування автомобілів з найбільшою межею у 60 тонн та експлуатуються на відкритих ділянках.
Про тензодатчики, а саме тензометричний засіб вимірювання , який застосовують на автомобільних вагах, розповідає виконувач обов’язків начальника електронно-технічної лабораторії контрольно-вимірювальних приладів і автоматики (ЕТЛ КВПА) Петро Романуха: «На збагачувальній фабриці установлені тензометричні ваги, які вважаються на сьогодні  найпопулярнішими. Принцип їх дії базується на так званому тензометричному ефекті: вага вантажу врівноважується пружною механічною силою спеціальних датчиків. Отриманий в результаті електричний сигнал дає можливість точно оцінити масу вантажу, що зважується. На наших вагах установлено вісім тензометричних датчиків».
Шефмонтаж нових автомобільних платформ здійснило ТОВ «Компанія «Ваговимірювальні системи» із міста Дніпра. Саме на це товариство було покладене найголовніше завдання: замовлення спеціального бетону для вагів та його своєчасна доставка до місця монтування.
 
Олександр ГоляченкоФото автора