АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | «ВГМК» укомплектувався самоскидами Bell

«ВГМК» укомплектувався самоскидами Bell
«ВГМК» укомплектувався самоскидами Bell

01.11.2018

24 жовтня на філію «ВГМК» надійшли 4 автосамоскиди південно-африканської фірми «Bell». Це остання партія кар’єрних гігантів, які компанія планувала закупити цього року.
 
Таким чином, Об’єднана гірничо-хімічна компанія придбала для Вільногірської філії «ВГМК» у 2018 році 10 одиниць Bell на загальну суму майже 195 млн грн. Машини мають відмінні технічні характеристики та вже добре показали себе у роботі в кар’єрі. Перші одиниці надійшли на філію ще у кінці квітня поточного року. Тож, відділ підготовки персоналу філії вже встиг навчити водіїв водити нову техніку.
 
Як ми вже розповідали,  BELL В60Е 4x4 - самоскид загальною вагою 97 476 кг та вантажопідйомністю 55 тон. Техніка є універсальною та використовується як при добуванні руди, так і при розкриві ґрунту. Має підвищену маневреність та прохідність, завдяки гнучкості рам. Потужний двигун від Mercedes, сучасна трансмісія та коробка передач суттєво зменшили витрати палива на тону перевезеної гірничої маси. У машини багато переваг, які значно покращили умови праці водіїв: сидіння з підігрівом для роботи у зимову пору та система кондиціонування – у літню, система очищення повітря в кабіні. Водії  Bell залишились задоволені машинами, хоча їм довелося певний час повчитися приборкувати оснащених новітньою системою керування залізних коней.
 
Схвалює Bell заступник керівника гірничо-транспортного виробництва філії «ВГМК»  з транспорту Іван Гончар. «Завдяки фінансовим вкладенням ОГХК, ми значно оновили  вантажно-пасажирський парк гірничо-транспортного виробництва комбінату», – говорить він. Це дозволяє підрозділу виконувати завдання з транспортування гірничої маси, вантажів та матеріалів, доставки людей на виробництво, перевезення бригад на віддалені дільниці для усунення аварійних ситуацій тощо.
 
За даними філії «ВГМК», окрім Bell, компанією придбано протягом 2017-2018 років іншого транспорту на суму понад 74 млн грн. Загальні інвестиції компанії у транспортний парк філії склали майже 270 млн грн.
 
«Ми втілили інвестиційні плани щодо критичної забезпеченості філії необхідною спецтехнікою. Вона дозволить виконувати виробничі плани з огляду на те, що вільногірцям доведеться розкривати та видобувати більше руди. Адже наразі філія опрацьовує збіднілі шари», - коментує Олександр Гладушко.
 
Іван Гончар вважає, що придбані компанією нові автосамоскиди БелАЗ та Bell, а також відремонтовані та відновлені старі кар’єрні машини поки що цілковито вдовольняють потреби виробництва. «Наразі ми маємо у своєму розпорядженні достатню кількість самоскидів для виконання планових показників з перевезення гірничої маси та рудних пісків», – повідомив він.