АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Сильне плече ОГХК вкотре допомогло спортсменам стати чемпіонами

Сильне плече ОГХК вкотре допомогло спортсменам стати чемпіонами
Сильне плече ОГХК вкотре допомогло спортсменам стати чемпіонами

13.11.2018

 12 листопада, у загальноосвітній школі №4 міста Вільногірська пройшло урочисте нагородження учнів-кікбоксерів, які отримали чергове визнання.
 
Спортсмени більшу частину свого вільного часу присвячують тренуванням і боротьбі та у свої дитячі роки стали неодноразовими чемпіонами України та світу. Імена цих спортсменів – Валерія Худякова, Назар Євтушенко, Яків Хопров та Денис Толкачов.
Директор філії «ВГМК» Олександр Прокопенко в урочистій атмосфері особисто вручив спортсменам нагороди, які вони вибороли на чемпіонаті України з кікбоксингу ISKA. Він нещодавно проходив у Харкові. А нагород вони привезли чимало, аж 15, з яких 7 – золото (Валерія Худякова виборола 4 золота та 1 срібло; Яків Хопров – 1 золото, 1 срібло, 2 бронзи; Назар Євтушенко та Денис Толкачов по 1 золоту, 1 сріблу та 1 бронзі кожен).
«Ми намагаємося робити все для розвитку дитячого та юнацького спорту, – зазначив Олександр Прокопенко, – тим більше коли у нас у місті є такі прекрасні молоді люди з величезним потенціалом і відмінним тренером, який виводить молодь Вільногірська не тільки на п’єдестали України, а й світу». За його словами компанія буде і надалі продовжувати підтримувати юних чемпіонів з кікбоксингу.
А підтримку ОГХК надає кікбоксерам не тільки моральну. За словами тренера військово-патріотичного клубу Миколи Білецького, компанія повністю взяла на себе фінансування спортсменів. «ОГХК придбала нам спортивну форму, обладнання для тренувань, необхідну екіпіровку, а також фінансує участь у чемпіонатах – це і проїзд, і проживання, і харчування, і за саму участь. У цих питаннях ми відчуваємо сильне плече ОГХК», – розповідає тренер. Він висловив подяку підприємству від себе особисто, від спортсменів та батьків, адже, за його словами, така підтримка дуже важлива і дозволяє спортсменам бути зосередженими тільки на досягненні високого спортивного результату.
Що стосується чемпіонату, то і спортсмени, і тренер «Айдару» розповідають, що їм довелося, як завжди, зустрітися з труднощами. Деякі бої піддавались оскарженню, судді не завжди були на боці наших спортсменів, але, подолавши усі негаразди, вільногірські кікбоксери показали високий клас та вибороли таку кількість нагород, якої не мають навіть деякі обласні збірні команди.
Цього разу скарбничка нагород та нових звань була суттєво поповнена, але попереду ще світові змагання з кікбоксингу, тож побажаємо нашим дітям ще більших досягнень і перемог!
 
Катерина Дрозд