АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | На філії «ВГМК» новий трал

На філії «ВГМК» новий трал
На філії «ВГМК» новий трал

09.11.2018

Причіп або трал має вантажопідйомність  60 т. Одиницю замовлено у вітчизняного виробника -  Верхньодніпровського заводу «ВАРЗ». Вартість придбання – 2,550 млн грн.
 
Техніка вкрай потрібна гірничо-транспортному виробництву, яке виконує основні роботи в кар’єрі. Підрозділ, як правило, працює з важкою технікою – бульдозерами, кранами, екскаваторами тощо і вся ця техніка, а також великогабаритні вантажі, насоси, труби та інше технологічне обладнання та устаткування, часто потребують транспортування до місця проведення робіт. У цих випадках трал стає в пригоді.
 
Як зазначив заступник керівника ГТВ з транспорту Іван Гончар, стара причіпна важковозна техніка, яка була задіяна на підприємстві до придбання нової, має таку ж вантажопідйомність. Але вона зношена вже на 90% та потребує капітального ремонту. Без тралів робота усього підприємства була б дуже ускладнена.
 
Саме тому Об’єднана хімічна компанія погодила придбання цього активу для ВГМК, а філія замовила його у вітчизняного виробника  - Верхньодніпровського заводу «ВАРЗ». Спеціально під потреби Вільногірської філії. Всі деталі було скомпоновано та узгоджено, на замовлення підприємства було збільшено ширину вантажної платформи і 8 листопада готовий трал було доставлено на філію.
 
Працівники гірничо-транспортного виробництва радіють такому придбанню. Фахівці ГТВ запевняють, що новий трал дозволить в два рази оперативніше переміщати всю техніку.
«Трал буде задіяний практично на всіх ланках виробництва, які мають великогабаритний та нестандартний вантаж, – говорить Іван Гончар. – Він також буде використовуватися під час перевезення насосів, бульдозерів, труб, кранів на гусеничному ході, нестандартного обладнання, великого вантажу. Ця одиниця техніки як «знахідка» для нас!».
 
Це сорок п’ята одиниця транспортної техніки, яку компанія придбала філії «ВГМК», а інвестиції лише у транспортний підрозділ цього підприємства перевищили 271,5 млн грн. На цьому наголошує керівник компанії, в. о. голови правління АТ «ОГХК» Олександр Гладушко. На його думку, такої кількості оновлень, які суттєво збільшили капіталізацію саме Вільногірської філії, ще не було.