АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Навчатимуться у відремонтованих приміщеннях

Навчатимуться у відремонтованих приміщеннях
Навчатимуться у відремонтованих приміщеннях

05.12.2018

ОГХК оновлює учбові класи, в яких проводиться навчання працівників без відриву від виробництва.
 
Компанія приділяє значну увагу розвитку персоналу, який працює на виробництві. Аби навчання проходило у комфортних умовах, ОГХК розпочала капітальний ремонт приміщень відділу розвитку персоналу (ВРП).
На комбінатах постійно вдосконалюються технології та процеси, закуповується нове обладнання і техніка тощо. Це потребує нового, якісного рівня знань працівників, які використовуватимуть нові технології. Тож навчання та розвиток персоналу – це дуже важливо.
Щоб навчати працівників без відриву від виробництва на базі підприємства, на початку 2018 року філія «ВГМК» АТ «ОГХК» отримала безстрокову ліцензію щодо провадження освітньої діяльності у сфері професійно-технічної освіти.
Цей крок є вкрай важливим, адже тепер оволодіння професією, перепідготовка кадрів (оволодіння новою професією) та підвищення кваліфікації кожен працівник може отримати без відриву від виробництва, не витрачаючи час на поїздки до іншого міста, а також кошти на проїзд, проживання та харчування, не говорячи про оплату самого навчання.
Начальник ОРП Олександр Повстянко розповідає, що собівартість підготовки одного працівника становить близько 200 грн. Це значно менше, ніж у будь-якому навчальному центрі, що дозволяє компанії економити кошти, а працівникам – сили та час.
Завершується оновлення кількох приміщень, і, невдовзі, всі робітники, які прийдуть навчатися до ВРП, зможуть отримувати знання у нових світлих та просторих класах, обладнаних сучасно та комфортно.
Навчатися приходить велика кількість працівників, чим задоволені на філії. Так, за інформацією відділу розвитку персоналу, за 2017 рік пройшли навчання 1743 особи, з них 415 – перепідготовку, 1328 – підвищення кваліфікації, а за 11 місяців 2018 – вже більше 2000 (596 – перепідготовку, 1442 – підвищення кваліфікації). А коли усі аудиторії для проведення курсів та лекцій буде відремонтовано та оснащено, у відділі розвитку персоналу зможуть одночасно проходити навчання близько 200 осіб у 10 навчальних класах.