АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Світове золото знову наше!

Світове золото знову наше!
Світове золото знову наше!

12.12.2018

Участь у світових змаганнях з козацького двобою за підтримки компанії принесла вільногірським спортсменам 3 золота, срібло та 3 бронзи.
 
Тандем вільногірські кікбоксери та Об’єднана гірничо-хімічна компанія знову довів свою  ефективність! 3 6-го по 10-те грудня у місті Харкові пройшов чемпіонат світу з козацького двобою. У ньому взяли участь близько 1000 учасників з 12 країн світу. За його результатами вільногірські кікбоксери за підтримки Об’єднаної гірничо-хімічної компанії привезли до рідного міста 6 медалей!
Перемоги дісталися вільногірцям важко, але, як вважають самі спортсмени, складнощі лише загартовують. Цього разу у змаганнях взяли участь не лише відомі топові бійці – Лєра Худякова, Денис Толкачов, Назар Євтушенко і Яків Хопров, а й початківці – Антон Михайленко та Богдан Гофман. Усі вони досягли неймовірних результатів.
Лєра дуже дисциплінована, організована і цілеспрямована кікбоксерка і, хоча, вона опинилася у дивізіоні, де було 8 харків’янок, здолала їх усіх і здобула золото. Денис не лише боєць клубу, а ще й інструктор, виконав поставлену перед ним задачу і здобув дві золоті медалі. Назар теж зробив усе можливе для того, щоб здобути свою бронзу. «З Антоном виникла прикра ситуація на чемпіонаті, – говорить тренер Микола Білецький, – тому, що під час поєдинку з представником Азербайджану перемога була на його боці, але руку підняли азербайджанцю, незважаючи на те, що він був і у нокдауні, і взагалі поступався нашому бійцю». Якову було найтяжче з усіх кікбоксерів тому, що він перейшов у іншу вікову категорію до 15 років, хоча йому лише декілька днів назад виповнилося 13.
 Тренер – це запорука успіху команди, і Микола Білецький вже вкотре доводить це. Загальні результати нашої команди: Лєра – золото (борня-1 лайт-контакт), срібло (борня-2, К-1), Денис – золото (герць-1 фул-контакт, борня-1 лайт-контакт), Назар – бронза («Забава» семі-контакт), Богдан – бронза (борня-1, герц-1). 
Цей спортивний рік закінчився проведенням чемпіонату світу з козацького двобою, але попереду новий рік і підготовка до інших змагань. Уже через три місяці відбудеться кубок України в Сумах.
Генеральним спонсором кікбоксерів є АТ «ОГХК». Компанія бере на себе витрати  по участі спортсменів у усіх змаганнях, де випробовують себе вільногірці.  Саме завдяки цій підтримці у команди є можливість виступати на змаганнях як всеукраїнського, так і світового рівнів. Тому діти, тренер та батьківський комітет дуже вдячні компанії.
Алла Діденко