АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | На філії «ІГЗК» встановлено перші нові гідроциклони

На філії «ІГЗК» встановлено перші нові гідроциклони
На філії «ІГЗК» встановлено перші нові гідроциклони

14.12.2018

Обладнання дозволить збільшити вилучення тонких класів ільменіту та покращить економіку цієї ділянки виробництва.
На збагачувальній фабриці кар’єру №9 філії «Іршанський ГЗК» встановлено нові батареї гідроциклонів фірми ТОВ ВКФ «Вітлюс». Можна вважати, що з цього моменту реалізовано перший етап оновлення основних фондів виробничого обладнання філії. Інвестиції в це обладнання передбачено на рівні 1,5 млн грн.
Очікується, що «вітлюси» підвищать процент вилучення чорнового концентрату в середньому на 12%. Це дозволить отримувати щороку додатково 12 тис. т продукту на стадії первинного збагачення, говорять спеціалісти філії.
Навіщо оновлювали?
 
Збагачувальна фабрика кар’єру №9 філії «Іршанський ГЗК» введена в експлуатацію у середині 2005 року. Тоді, для комплектації фабрики були використані вживані гвинтові сепаратори 1980-х років СГ-1500 і СГ-1000. «Цей вид устаткування має невисоку ефективність збагачення», - говорить головний інженер комбінату Микола Васянович. За його словами, на етапі проектування фабрики, вважалось, що характеристики ільменіту кар’єру №9 не будуть суттєво відрізнятись від порід кар’єру №7 та кар’єру №8, що працюють на тому ж родовищі.
 
Проте вишукувальні роботи та промислова експлуатація дільниці показали, що ільменіт кар’єру №9 має значні відмінності. У ньому досить високий вміст TiO2. На цьому кар’єрі він досягає рівня 60-65% (на кар’єрі №7 та кар’єрі №8 відповідно: 54-57%). Це знижує щільність ільменіту і ускладнює гравітаційний поділ. До того ж, значну кількість ільменіту (до 40%) відносять до дрібних класів крупності (менше 140 мікрон), тому його важче збагачувати. «Вищезгадані факти негативно впливають на загальний рівень вилучення ільменіту збагачувальної фабрики кар’єру №9 і приводять до значних (в межах 30%) втрат ільменіту», - додає головний інженер філії.
 
Саме тому, враховуючи великий термін експлуатації кар’єру №9 (до 2027 – 2028 років), виникла необхідність у проведенні реконструкції технології збагачення, аби зменшити втрати ільменіту. Справитися з цією проблемою зможуть батареї гідроциклонів та нові сепаратори, які вже замовлено компанією.
 
Із завданням монтажу гідроциклонного устаткування на фабриці відмінно впорався цех будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт під керівництвом майстра Валентина Столяра і бригадира Сергія Бондарчука. Начальник цеху Валерій Тяпченко дякує за професіоналізм та якісну роботу електрогазозварювальникам Євгену Куришеву, Володимиру Кононученку, монтажнику Ігорю Левчуку.
 
Другий етап – нові сепаратори
 
Наразі на філії «Іршанський ГЗК» йде підготовка до реалізації другого етапу модернізації устаткування на виробничих вузлах кар’єру №9 та кар’єру №8. Зокрема, планується придбати та змонтувати гвинтові сепаратори  СГ-700 на операціях збагачення, замінивши малоефективні СГ-1000, СГ-1500. На кар’єрах №9 та №8 працюватимуть сепаратори австралійської компанії Minerals Technologies. Їх вартість складе $700 тис. З цієї суми $213 тис компанія вже сплатила. У березні 2019 року очікується перша поставка цього обладнання, яке збільшить вилучення корисних елементів до 90%.  
 
«Придбання батарей гідроциклонів та сепараторів на іршанську філію нами здійснюється вперше. Інвестиції у модернізацію ланки збагачення матиме відчутний економічний ефект, тож, компанія не шкодує коштів на втілення подібних проектів і поступово їх реалізує», - коментує подію в.о. голови правління АТ «ОГХК» Олександр Гладушко.
 
Нагадаємо, що  також ОГХК замовила батареї гідроциклонів марки Cavex відомого виробника промислового обладнання Warman. Гідроциклони «Вітлюс» та Warman обійдуться компанії у 4 млн грн.