АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Вифлеємський вогонь миру у Вільногірську!

Вифлеємський вогонь миру у Вільногірську!
Вифлеємський вогонь миру у Вільногірську!

21.12.2018

Вільногірська спортсменка Валерія Худякова за підтримки Об’єднаної гірничо-хімічної компанії привезла з Кракова до Вільногірська Вифлеємський вогонь та передала його діткам Саксаганського будинку-інтернату, що на Дніпропетровщині.
 
Передача вогню добра і миру з Вифлеєму напередодні різдвяних свят стала дуже символічною, особливо зараз, коли тривають бойові дії на сході країни. Лєра Худякова отримала таке право – передати Різдвяний вогонь - не лише тому, що вона мешканка міста Вільногірська. Вона вже є його гордістю та прикладом того, як потрібно досягати перемог, бо стала неодноразово чемпіонкою України, світу та Європи з різних видів єдиноборств. Не дивлячись на свій юний вік, вона постійно прославляє Вільногірськ своїми перемогами на рингах рідної країни та світу.
Вифлеємський вогонь миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Акція започаткована у 1988 році австрійською телерадіокомпанією, як благодійний вчинок – донести світло миру з символічного місця народження Христа людям, які святкують Різдво поза домом – лікарнях, дитячих будинках та притулках. Ця ініціатива була підхоплена того ж року скаутами Відня. Саме до них цей вогонь, у спеціальному контейнері, доставляють з Вифлеєму, а вже надалі він мандрує «скаутською естафетою» по всій Європі. З 1992 року Україна теж приєдналася до цієї акції, і тепер щорічно вогонь потрапляє до нас у середині грудня. Церемонія передачі світла миру українським скаутам відбувається у місті Краків.
Цього року асоціація дніпровських скаутів «Скіф» поповнилася новим членом, а саме -Лєрою Худяковою. З ними вона відвідала Польщу і отримала цей символ добра для передачі нужденним. «Мені все дуже сподобалося, – говорить вона, – а особливо церемонія передачі вогню, мої почуття  неможливо  передати словами. Дякую вільногірському комбінату за надану можливість та відповідальність». Дніпровські скаути розвозять свої вогники по всій області, щоб поділитися теплом з людьми, котрі цього потребують.
Нашій юній чемпіонці випала дуже відповідальна місія - подарувати світло добра дитячому будинку-інтернату у селі Саксагань, що на Дніпропетровщині. Разом з Валерією дитбудинок відвідали керівник служби соціального розвитку філії «ВГМК» Костянтин Носов, творчі колективи Палацу культури та спорту, а також отець Вадим, настоятель храму Святої Трійці. Члени делегації передали дітям новорічні подарунки від компанії, влаштували святковий концерт та привітали усіх з прийдешніми святами. На церемонії передачі вогню до вихованців інтернату звернувся Костянтин Носов. «Напередодні Різдвяних та Новорічних свят ми хочемо, щоб цей вогник горів у ваших душах, – сказав він та побажав, – несіть у серці добро, радість та мир. Це найкраще, що є у житті». 
Віфлеємський вогонь миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Цей вогонь є спомином про його прихід на землю, символом любові, миру та визволення від гріхів. Він рятує людей від розпачу і дає силу, сподівання та надію.