АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Миколайчик від ОГХК завітав до Новоборівського будинку-інтернату

Миколайчик від ОГХК завітав до Новоборівського будинку-інтернату
Миколайчик від ОГХК завітав до Новоборівського будинку-інтернату

20.12.2018

Різдвяні смаколики від філії «ІГЗК» отримали дітки з особливими потребами підшефного Новоборівського будинку-інтернату напередодні новорічних свят.
«Робіть добро іншим. І воздасться вам сторицею». Таким лейтмотивом стало передноворічне свято у Новоборівському будинку-інтернаті, яке організували працівники філії «ІГЗК» разом з творчою молоддю селища. 
Багато років поспіль вихованці цього інтернату відчувають турботу та увагу іршанської філії. Традиційно взимку, на день Святого Миколая, до цього закладу приїжджають гості з Іршанського  ГЗК. Цього року Новоборівський інтернат відвідали директор філії Віктор Сівченко, голова профспілки комбінату Микола Волохов та юні артисти Іршанської школи мистецтв. Вони привезли солодкі подарунки кожній дитині та представили  концертні номери із запальними танцями та новорічними піснями.
«Тільки істинне добро, вчасно простягнута рука допомоги спроможні прикрасити життя дітей, які проживають  у будинку-інтернаті.  Нехай сьогоднішня зустріч дасть вам упевненості у тому, що ви ніколи не залишитесь наодинці з проблемами, а ваші душі зігріються увагою та турботою іршанців», - сказав на святі директор філії «ІГЗК» Віктор Сівченко та привітав усіх присутніх із днем Святого Миколая. Він запросив дітей інтернату на казку-виставу «Новорічні пригоди», яка відбулася у Палаці культури та спорту «Титан» 23 грудня.
«Віра у всесильного Святого Миколая допомагає кожній людині. Кожен з нас має можливість проявити найкращі якості, які, врешті-решт, і роблять нас людьми та не дозволяють очерствіти», - сказав директор інтернату Володимир Корбут. Він подякував комбінату за постійну допомогу, новорічні подарунки та яскравий концерт.
 
У Новоборівському інтернаті  постійно проживають діти та молоді особи віком від 4 до 35 років. На сьогодні установа налічує 88 дівчат. Це – діти-сироти, напівсироти та діти, які  позбавлені батьківського піклування.  У закладі є спеціальне відділення для молоді від 18 до 35 років. Тут перебувають молоді люди з фізичними та розумовими  вадами  розвитку. Є категорія з психічними розладами, які потребують стороннього догляду, побутового та медичного обслуговування, а також реабілітаційних послуг. 
 
Олександр Голяченко