АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ОГХК витратить більше 100 млн грн на підвищення зарплат

ОГХК витратить більше 100 млн грн на підвищення зарплат
ОГХК витратить більше 100 млн грн на підвищення зарплат

15.01.2019

ОГХК підвищує заробітну плату на філіях у новому році. З 1 січня оклади та тарифні ставки працівників філій «Вільногірський ГМК» та «Іршанський ГЗК» зростуть на 10%.
 
Це збільшить витрати компанії на Фонд оплати праці (ФОП) у 2019 році на 103 млн грн. Спеціалісти філій порахували, що після підвищення загальний ФОП на комбінатах у поточному році складе майже мільярд гривень – 823, 46 млн грн.
 
Це досить суттєві витрати для компанії, зазначає в. о. голови правління АТ «ОГХК»  Олександр Гладушко. «Ми розуміємо, що 2019 рік буде досить не простим для нашої компанії, та ми вирішили підтримати наших працівників, які задіяні безпосередньо у виробництві та є найбільш чутливими до підвищення цін на енергоносії та до загального здорожчання життя», - пояснює рішення правління керівник компанії.
 
ОГХК завжди динамічно та цілеспрямовано працювала над тим, аби підвищити соціальні стандарти для працівників робітничих професій, щоб вони відчували себе більш захищено. Це принесло свій результат.
 
У 2018 році, загальне та диференційоване підвищення окладів на філіях, здійснене керівництвом компанії, дозволило підвищити середню заробітну плату на Іршанській філії на 27,4% до 8120 грн. На Вільногірській філії цей показник зріс  на 26% до 8987 грн порівняно з минулим роком.  
 
Відчуваючи виклики ринку праці, та щоб стримати відтік найбільш кваліфікованих кадрів за кордон, менеджмент компанії у 2017-2018 роках розпочав програми диференційованого мотивування працівників. На комбінатах запрацювали заохочення у вигляді надбавок за профмайстерність, за інтенсивність праці та високі досягнення в праці. Компанія активно навчала та перенавчала працівників філій, аби вони змогли підвищити свій професійний рівень та отримати додаткову професію.
 
У результаті такої кадрової політики у 2018 році 301 працівник філії «ІГЗК» отримав збільшення зарплати за рахунок встановлення доплат та надбавок. Таким чином, збільшення заробітної плати отримала майже п’ята частина персоналу філії. А саме - 18 робітникам були підвищені розряди, 116 – збільшено посадові оклади, 86 – змінено тарифну сітку в бік збільшення. З березня минулого року іршанські електрозварники ручного зварювання та електрогазозварники отримують надбавку за спеціальну атестацію (паспортизацію) у розмірі 20% до тарифних ставок.
 
Довели свою ефективність індивідуальні надбавки та доплати до окладів та тарифних ставок і на філії «ВГМК». Тут майже 700 працівників отримали суттєве підвищення заробітної плати у 2018 році.
 
Зокрема, з 1 лютого 2018 року від 9 до 35% зросли оклади та годинні тарифні ставки у 361 працівника з допоміжних підрозділів філії.
 
Також протягом минулого року були встановлені надбавки та доплати висококваліфікованим робітникам. За професійну майстерність їх отримали 43 працівника, за інтенсивність праці – 226. 
 
Індивідуальний підхід до заохочення персоналу на філіях дозволяє компанії зберегти ядро працівників найбільш дефіцитних професій та створити для них конкурентні умови праці.
 
Політика загального підвищення тарифних ставок та окладів, а також індивідуальних заохочень мотивує підвищувати рівень власної кваліфікації. З цих міркувань виходить менеджмент компанії, приймаючи рішення про збільшення витрат на підвищення заробітних плат працівникам філій, пояснює Олександр Гладушко.