АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ОГХК подарувала дітям відпочинок у «Горизонті»

ОГХК подарувала дітям відпочинок у «Горизонті»
ОГХК подарувала дітям відпочинок у «Горизонті»

21.01.2019

На початку 2019 року для дітей працівників філії «ВГМК» АТ «ОГХК» відкрив свої двері дитячий оздоровчий центр «Горизонт», що на Полтавщині. Під час зимових канікул там оздоровились 60 вільногірських дітей
Привілей – відвідати зимовий «Горизонт» під час канікул – доступний далеко не всім. Адміністрація та профспілковий комітет Вільногірської філії домовляються про цей відпочинок ще влітку і бронюють усі путівки, які центр може надати для відпочинку в цей період. Путівок усього 30, але для того, щоб більша кількість дітей змогла відпочити, їх тривалість була поділена на дві частини. Таким чином, замість одного заїзду на 2 тижні відбулося 2 заїзди по 30 дітей, але кожен на один тиждень.
Батькам путівки коштували всього 42 грн за день перебування дитини в таборі. Це усього 10% від загальної вартості. Решту сплатила компанія. Загалом зимовий дитячий відпочинок обійшовся філії майже у 160 тис. грн.
Не дивлячись на те, що за вікном зима, у «Горизонті» не менш цікаво, ніж літом. Так стверджують діти, які відвідували центр і влітку, і взимку.
Для того, щоб забезпечити комфортний та цікавий відпочинок дітям, у центрі в цей час працювали 10 осіб персоналу. Це вожаті та вихователі, які щодня організовували дозвілля дітей, проводили цікаві конкурси та розваги, квести та дискотеки.
Всього тиждень відпочинку, а скільки позитивних вражень у дітей! У розмові вони наперебій ділилися своїми враженнями.
 «Мені сподобався конкурс «Майстер-шеф». Ми розділилися на команди по 7 чоловік. Одні робили кекси, інші печиво, треті - кейк-попси. Нам давали рецепти, інгредієнти, а за процесом спостерігали вожаті. Все вийшло дуже смачно», – розповіла Оля Шульга. Її доповнила Настя Чумак: «Спочатку у нас були питання про їжу, і хто скільки забирав балів, міг потім викуповувати за них барвники, посипання, шоколад, тобто інгредієнти для випічки. Потім за нас голосували директор, вожаті, кухарі. Ми їм приносили страви, а вони куштували і ставили оцінки».
Сестричка Насті Аня розповіла про не менш цікавий конкурс талантів. «Дівчатка з нашої кімнати танцювали, а Оля співала пісню. В цьому конкурсі ми перемогли», – з гордістю сказала вона. Вадиму Ібрагімову сподобався майстер-клас зі створення лизуна, він навіть поділився з нами секретом його виготовлення.
Ми були здивовані наскільки різноманітними були конкурси та ігри для дітей. Наприклад, конкурс на логіку. Тетяна Біленко полюбляє такі конкурси, тож саме вона розповіла нам про нього. «Було дуже цікаво, а питання були досить таки складні, – запевнила вона. – У нас у всіх були різні питання, та здавалося, що вони були схожі. Але після того, як ми на них відповідали, то виявлялося, що вони абсолютно різні. Дуже цікавий конкурс».
З розповідей дітей ми з’ясували, що в них вистачило часу ще й на екскурсію. «Мені сподобалася поїздка до Кременчука, – пригадує Поліна Андрієнко. – Там була така велика гірка і нам давали «таблетку», на якій треба було з’їхати. Ми фотографувалися, а потім пішли на фільм "Грінч"».
У «Горизонті» було п’ятиразове харчування. Крім того, діти  займалися у спортзалі, розтягувалися і танцювали, ходили на дискотеки. Вони з великим захопленням розповідали про свій відпочинок.
«Зимова зміна відрізняється від літньої, – розповідає вихователь Вікторія Лижова. – Взимку тут відчуваєш себе затишно, якось по-сімейному. Приїжджають одні дітки, потім інші, я вже багатьох знаю і працюю з ними з року в рік, тому рада їх зустрічати тут, в «Горизонті». Я думаю, що у нас добре виходить разом відпочивати, веселитися, діти виховані і хороші, йдуть на контакт, класно веселяться, мені подобається». 
Вільногірських дітей люблять та завжди чекають у «Горизонті». Тут їх добре доглядають, забезпечують цікавий та комплексний відпочинок, незалежно від пори року. Батьки та діти вдячні компанії та профспілці за організацію та фінансування змістовного відпочинку у центрі «Горизонт».
Катерина Дрозд