АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ОГХК збільшує витрати на оздоровлення своїх працівників

ОГХК збільшує витрати на оздоровлення своїх працівників
ОГХК збільшує витрати на оздоровлення своїх працівників

18.01.2019

Правління компанії майже подвоїло витрати на путівки до санаторію-профілакторію філії «ІГЗК» у 2019 році.  Оздоровитися зможуть 1220 працівників Вільногірської та Іршанської філій, діти та члени їх родин.
 
17 січня правління товариства погодило укладання договорів щодо купівлі-продажу путівок та курсівок на оздоровлення в санаторії-профілакторії філії «Іршанський ГЗК» на 2019 рік філіями «ВГМК» та «ІГЗК». У поточному році витрати на цю соціальну статтю збільшено майже вдвічі – до 11,357 млн грн. Кількість відпочиваючих також зросте з 966 чоловік у 2018 році до 1220 - у 2019.  Компанія взяла на себе відшкодування 90% вартості путівок, аби працівники філій змогли відпочити та відновити здоров’я за помірну ціну.
 
Три тижні перебування у лікувальному закладі на повному пансіоні дозволяють суттєво покращити самопочуття відпочиваючих. До їхніх послуг: басейн довжиною 50 м, соляна кімната для профілактики та лікування захворювань дихальних шляхів, адже наші працівники, працюючи в кар’єрах та на збагачувальних фабриках, наражають себе саме на таку небезпеку, грязеві та фізіотерапевтичні процедури, фітотерапія, масаж… це далеко не весь перелік оздоровчих заходів, які дозволяють вийти «оновленою» людиною з санаторію-профілакторію. У тих, хто відпочив у цьому лікувальному закладі, залишаються лише приємні спогади, бо колектив  санаторію докладає максимум зусиль для того, щоб люди відчули турботу під час відпочинку та лікування.
 
Оздоровлення працівників – важлива складова соціальної політики компанії, стверджує в. о. голови правління АТ «ОГХК» Олександр Гладушко. Саме тому, за його словами, керівництво підтримує зростання витрат у цьому напрямку. «Робота гірника, особливо у кар’єрах, – відповідальна та вимагає витримки і гарного стану здоров’я. Ми розуміємо, що підтримувати його у наш час досить витратно для наших працівників. Тому компанія не шкодує коштів як на утримання санаторію-профілакторію, так і на оздоровлення власних працівників. Вважайте, це інвестиції у найдорожче, що є у компанії – її трудові ресурси», - говорить Гладушко.
 
Минулого року санаторій-профілакторій філії «Іршанський ГЗК» пройшов акредитацію. Закладу було присвоєно найвищий рівень, бо тут створені усі належні умови для оздоровлення та лікування. «Робітники та службовці комбінатів компанії можуть провести комплексне і повноцінне лікування чи медичну реабілітацію або ж профілактику захворювань відповідно до сучасних вимог та методик комплексної терапії відновного лікування», – говорить головний лікар санаторію-профілакторію  Олександр Примасюк. За його словами, оздоровитись та підлікуватись на пільгових умовах мають можливість також ветерани комбінату, дружина або чоловік та діти працівників підприємства.
 
Враженнями про лікування та оздоровлення діляться відпочиваючі.
Валентина Онофріюк, службовець із смт. Хорошів: «Раз на рік ми з подругами беремо курсівки у профілакторій комбінату. Ставлення персоналу  дуже і дуже гарне. Тут працюють  доброзичливі люди. Доступно усе пояснюють. З розумінням  відносяться до проблем відпочиваючих. Неймовірні враження відвідування басейну. Уявіть собі таку картинку: за вікнами зима, падає сніг, а ти «на морі!».  До речі, у басейні профілакторію свого часу у поважному віці я навчилась плавати».
 
Катерина Левченко (м. Житомир) та Галина Павлюк (смт. Хорошів): «Вдячні працівникам санаторію за душевне ставлення до пацієнтів. Спасибі вам за доброту та щирість».
Сестри Марія Адамівна, Валентина Адамівна, Галина Адамівна, Олевщина: «Дякуємо за комфортний відпочинок та лікування усьому колективу профілакторію. Вдячні працівникам їдальні за смачні страви, гарну випічку та добре ставлення  до нас».
 
Сім’я Гуцало, м. Вільногірськ: «Приїхала на відпочинок в Іршанськ із чоловіком. Залишились дуже задоволені. Привітний персонал створює комфортну атмосферу. Процедури проводяться на сучасному обладнанні. Сподобалось харчування. У номерах завжди чисто. Відмінна територія навколо закладу. Тут приємно дихати сосновим повітрям. Щиро дякуємо усім працівникам санаторію за турботу і терпіння!».
 
 
 
 
Довідка.
 
У 2018 році санаторій-профілакторій оздоровив 815 осіб (у тому числі 107 дітей) та 59 ветеранів (пенсіонерів) філії «Іршанський ГЗК». Загальна сума витрат склала 5 854 611 грн. Із філії «Вільногірський ГМК» відпочило та оздоровилось 92 особи (у тому числі 19 дітей) на загальну суму 494 030 грн.
 
У 2019 році планується оздоровити 1220 осіб (у тому числі 200 дітей). На оздоровчо-лікувальні потреби у поточному році компанія виділить значно більше коштів – 11 357 036,90 грн, з них: на путівки – 9 626 400,00 грн;  дитячі путівки – 1 604 400,00 грн; курсівки – 50 700,00 грн;  сімейні путівки для члена подружжя – 59 791,50  грн; сімейні курсівки для членів подружжя – 15 745,40 грн.