АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Філія «ВГМК» оновлює обладнання з сушки концентратів

Філія «ВГМК» оновлює обладнання з сушки концентратів
Філія «ВГМК» оновлює обладнання з сушки концентратів

31.01.2019

Збагачувальне виробництво філії «Вільногірський ГМК» є місцем, де відбувається основний процес перетворення руди, яка видобувається у кар’єрі підприємства, у готовий товарний продукт. Цей процес дуже складний, містить кілька етапів збагачення та розділення концентратів. Серед усіх маніпуляцій є процес сушіння колективного концентрату, для чого використовуються сушильні барабани (СБ) діаметром 2,2 м та 1,6 м на дільниці доведення даного підрозділу.
Щоб випуск продукції був безперебійним та підтримувався необхідний рівень продуктивності дільниці, сушіння колективного концентрату проводиться двома печами. Зазвичай використовуються СБ №1 та №8, але завжди існує необхідність мати резервне обладнання. Існують випадки виходу з ладу приводу барабану чи виникає необхідність заміни роликів або просто треба вивести на ТО одну з основних печей. Тож, щоб не зупиняти технологічний процес і не знижувати потужності дільниці доведення, використовується СБ №7, який виконує функції резервного обладнання.
Два тижні тому на збагачувальному виробництві філії завершились ремонтні роботи СБ №8. За словами головного механіка ЗВ Володимира Гринька, основні ремонти проводились з енергетичної частини – заміна краплевловлювача та відведень повітряного трубопроводу діаметром 1000 мм. В цей же час ремонтники дільниці доведення вели роботи з огляду внутрішньої частини печі, заміни опорних та упорних роликів, ТО приводної станції СБ №8 та заміни зношених металоконструкцій направляючих лопатей барабану. По даному обладнанню роботи виконані і піч успішно запущена в роботу.
«З 21 січня у ремонт виведений СБ №7, – розповів головний механік ЗВ. – Основна причина ремонту – необхідність заміни конуса печі, але також буде проведено ретельний огляд внутрішньої частини печі, приводу сушильного барабана, заміна упорних, опорних роликів, огляд топки». Ремонт планують закінчити до 7 березня, але спеціалісти підрозділу не виключають можливості виникнення непередбачених робіт по топці сушильного барабана після демонтажу конуса, що може подовжити загальний термін ремонту.
Володимир Гринько говорить, що востаннє СБ №7 проходив масштабний ремонт близько 7 років тому, а отже внутрішня частина конуса дуже зношена і потребує оновлення. Він зазначив, що резервний конус для монтажу є в наявності, адже він був заздалегідь виготовлений силами РМУ.
Ремонти проводяться у дві зміни бригадами РМУ майстрів Костянтина Тернова та Володимира Сивка. На допомогу для виконання робіт залучені машиністи електромостових кранів механослужби дільниці доведення. Працівники РМЦ задіяні у проведенні ремонтів опорних та упорних роликів і редуктора.
«Враховуючи те, що СБ №7 виходить на тривалий ремонт, був складений графік робіт з ремонту вакуум-фільтра, шнеків, елеваторів, транспортерів, які задіяні в ланцюжку цієї печі», – додав головний механік.
Після закінчення робіт на СБ №7 і запуску його в роботу, заплановано масштабний та тривалий ремонт СБ №2. Це – заміна бочки барабана, вінця, подвінцевої шестерні, бандажів, роликів, реконструкція приводу, перенесення фундаменту приводу СБ №2. Наразі, триває ретельна підготовка до цих робіт: постало питання про придбання матеріалів для РМУ, розглядається графік виготовлення самого барабану, відділ головного механіка займається питанням придбання запчастин.
Катерина Дрозд