АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Нові спортсмени-нові медалі!

Нові спортсмени-нові медалі!
Нові спортсмени-нові медалі!

30.01.2019

Команда вільногірських кікбоксерів поповнилася новими учасниками, і, як показують змагання – одразу медалістами. 17 медалей – так розпочався новий спортивний сезон
 
27 січня у місті Дніпрі відбулися відкриті змагання з козацького двобою на Кубок міста. Вони включали в себе розділи: Забава, Борня-1, Борня-2, Борня-3, Боротьба, Герць-1, Герць-2, Герць-3. Наші вільногірські спортсмени були запрошені позмагатися за цей Кубок за підтримки філії «ВГМК».
У напружених поєдинках команда Вільногірська виборола 17 медалей,  з яких 10 золотих, 4 срібних та 3 бронзових. Золото команді принесли: Богдан Гофман, Ярослава Журавель, Назар Євтушенко, Захар Старов, Антон Михайленко (2 золоті медалі), Денис Толкачов (2 золоті медалі) та Данило Литвиненко. До речі, Ярослава та Данило були дебютантами на цих змаганнях. Срібло вибороли – Тимур Федоричко, Артем Губа, Захар Старов та Вероніка Короб. А бронзу – Микита Жадько, Владислав Колосенко та Ірина Плоха.
Діюча чемпіонка світу з козацького двобою та керівник громадської організації «Федерація козацького двобою міста Дніпра» Яна Фірсова, яка була організатором цього заходу дуже високо оцінила результати наших кікбоксерів. «Вільногірські бійці склали гідну конкуренцію нашим спортсменам, – сказала вона, – на них чекає блискуче майбутнє у світі спорту».
Філія «ВГМК» АТ «ОГХК» досить тривалий час надає фінансову підтримку нашим спортсменам і ця поїздка не стала виключенням. Тренер та бійці клубу дуже вдячні комбінату за надану можливість взяти участь у цих змаганнях. Частина вихованців клубу є дітьми працівників підприємства, тому їхні перемоги це наша спільна гордість.
    Козацький двобій, як вид військово-патріотичного виховання молоді, набуває статусу офіційного національного спорту. Не виключено, що найближчим часом він увійде до шкільної програми. Принаймні, Міністерство освіти працює у цьому напрямку.
 
Алла Діденко