АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Столичний тріумф «Перлинки»

Столичний тріумф «Перлинки»
Столичний тріумф «Перлинки»

12.02.2019

Вільногірський зразковий танцювальний колектив «Перлинка» Палацу культури та спорту «Металург» виборов золото, срібло та бронзу на Чемпіонаті України з танців, який пройшов у Києві 10 лютого.
 «Перлинка» розпочала творчій сезон 2019 рік з участі у Чемпіонаті України «Art dance-2019», який проходив у місті Києві. У фестивалі брали участь танцюристи з багатьох міст всієї країни. Колективи виборювали першість у різних вікових категоріях, починаючи з 4-х років, а вільногірська «Перлинка» змагалася за перемогу у категорії «Юніор-2».
Учасників оцінювало зіркове журі, до складу якого увійшли такі відомі особистості як: Ілона Гвоздьова – переможниця проекту «Танці з зірками 2018», Максим Єжов – український хореограф, а також Мирослав Вантух – генеральний директор, художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського.
Чи варто говорити, що наші зірочки вже не вперше посідають перші сходинки у танцювальних змаганнях та в ритмі танцю обходять усіх конкурентів?! «Перлинка» неодноразово брала участь у міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях і має щільно заповнену скарбничку нагород, але цей Чемпіонат – не просто фестиваль чи конкурс, тут зустрілися найсильніші та найкращі колективи з усіх областей України і нашим танцівникам довелося докласти багато зусиль,аби вибороти ці нагороди.
Розповімо про самі змагання. Ранок переможників розпочався активно: ранній приїзд до столиці, трансфер до місця проведення фестивалю. Майбутні призери вже тоді відчували удачу, що вела їх протягом усієї подорожі. Найважливіша частина підготовки – репетиція. Кожен учасник колективу відчував на собі величезну відповідальність та почувався частиною великого, злагодженого механізму, що досягає однієї мети. Тож репетиція – це час, коли можна налаштуватись із командою на один результат, відчувати разом музику та підтримувати одне одного перед важливим кроком за ще однією перемогою.  
Важливою складовою успіху є візуальна картинка. Вільногірські танцівники виглядають не просто чудово, а неперевершено та стильно. І все це завдяки вдало підібраним костюмам, які пошиті з урахуванням не лише останніх тенденцій, а й зручності, адже вільні рухи – одна з головних запорук успішного танцю.
Тривале очікування результату змушує «Перлинку» нервуватись, адже чемпіонат «Art dance-2019» – це битва кращих з кращих, але впевнений керівник колективу Галина Карпенко завжди заспокоює та підбадьорює.
Ще мить. Оголошення результатів. Шок, сльози щастя, радісні вигуки та море сміху крізь сльози. Відзнаки їдуть до міста Вільногірська – їх отримує танцювальний колектив «Перлинка»! Скільки вкладено в цю перемогу - важко переоцінити, але ми впевнені, що це точно не останній феєричний успіх колективу!
Загалом колектив «Перлинка» додав до скарбнички міста Вільногірськ шість нагород: дві золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди.