АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Шановні жінки підприємства!

Шановні жінки підприємства!
Шановні жінки підприємства!

07.03.2019

Прийміть сердечні вітання з неповторним святом жіночності, краси, любові і весняного оновлення! 8 Березня – це не просто данина традиціям, це прекрасний привід висловити почуття вдячності і поваги усім вам – дбайливим матерям і вірним дружинам, діловим партнерам і надійним друзям!
Наші українські жінки вміють поєднувати високий професіоналізм, активну життєву позицію з чуйним ставленням до оточуючих. Працюючи на будь-якій ділянці виробництва, ви ставитеся до справи відповідально і творчо, з душею, величезним терпінням і старанням. Ми захоплюємося вашою красою, талантами, професійними успіхами, умінням створювати неповторну атмосферу тепла і затишку як у робочих приміщеннях, так і вдома.
Щиро дякую вам за самовіддану працю, підтримку і життєву мудрість!
Бажаю у це чудове свято вам і вашим родинам здоров’я, достатку, миру, злагоди і благополуччя! Успіхів вам у роботі, уваги, турботи і відданості від близьких і найдорожчих людей! Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму!
Олександр Гладушко, в.о. голови правління АТ «ОГХК»
 
Любі, чарівні жінки!
У переддень цього чудового особливого і романтичного свята – Дня 8 Березня – прийміть щирі вітання від усіх чоловіків філії «ВГМК»!
Роботу нашого підприємства складно уявити без участі прекрасної половини людства. На усіх дільницях виробництва вони проявляють ініціативу, демонструють добросовісне ставлення до праці, нарівні з чоловіками вирішують складні виробничі завдання. Зв’язавши свою долю з нашою галуззю, нашим підприємством, ви вносите в колективи підрозділів добро, ніжність, красу.
Дякую, дорогі жінки, за вашу любов, великодушність і спокійну впевненість, які допомагають нам, чоловікам, жити, творити і працювати.
З нагоди 8 Березня зичу усім вам щастя, здоров’я, кохання, сімейного благополуччя і затишку! Нехай вас радують світлі посмішки, квіти і тепле весняне сонце, а поруч завжди будуть турботливі та віддані чоловіки!
Олександр Прокопенко, директор філії «ВГМК» АТ «ОГХК»  

Дорогі наші жінки!
Від щирого серця вітаю вас, найчарівніших, найкращих у світі українських жінок, зі святом любові і надії!
Народна мудрість говорить, що за кожним великим чоловіком стоїть велика жінка – розумна, чуйна, уважна і розсудлива. Бо саме ви – Берегині – хранительки родини, підтримуєте в цьому житті нас, чоловіків. Ви – ніжні паростки любові, гармонії і взаєморозуміння. Залишаючись завжди неповторними і чарівними, ви знаходите сили і час створювати затишок і благополуччя в домі, ростити дітей. Чарівні посмішки прекрасної половини людства надихають нас, чоловіків, на нові звершення, заряджають творчою енергією, зігрівають душевним теплом, дають наснаги йти вперед, досягати успіхів, будувати кар’єру.
Спасибі вам, милі жінки, за щирість, терпіння і любов!
У цей святковий день бажаю вам здоров’я і щастя, багато квітів і посмішок! Нехай вас супроводять удача, благополуччя, гарний настрій, радість відкриттів і творчості! Нехай вас завжди оточують уважні і дбайливі чоловіки!
Святкового вам настрою!
Віктор Сівченко, директор філії «ІГЗК» АТ «ОГХК»