АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Шановні ветерани і працівники ІГЗК!

Шановні ветерани і працівники ІГЗК!
Шановні ветерани і працівники ІГЗК!

08.03.2019Шановні ветерани і працівники ІГЗК!
Від щирого серця вітаю вас та ваші родини зі знаменною подією – 65-ю річницею з дня заснування Іршанського гірничо-збагачувального комбінату!
За цей час ви пройшли довгий і складний шлях від початку створення та розбудови комбінату до сьогоднішнього дня. Нині філія «ІГЗК», завдяки злагодженому працелюбному трудовому колективу, демонструє уміння відповідати викликам часу і реалізовувати поставлені виробничі завдання, одночасно проводячи модернізацію виробництва, а також вносить гідний внесок у соціально-економічний розвиток Іршанська.
Дорогі ювіляри, у цей урочистий день прийміть від імені керівництва компанії вдячність за самовіддану добросовісну працю! Міцного вам здоров’я, щастя, благополуччя, збереження виробничих традицій, втілення планів, здійснення мрій і упевненого погляду в майбутнє!
Святкового вам настрою!
Олександр Гладушко, в.о. голови правління АТ «ОГХК»
Шановні працівники філії «ІГЗК»!

Прийміть від колективу філії «ВГМК» сердечні привітання зі значною датою – 65-літнім ювілеєм вашого комбінату!
Наші підприємства об’єднує не лише одна компанія, їх споріднює спільний час та історія виникнення комбінатів і населених пунктів, що утворилися поряд, а також люди, які працювали на обох філіях. Наші колективи поєднують давні трудові традиції, вирізняють з інших самовіддана праця, компетентність і висока майстерність. Упевнений, що професіоналізм працівників філії «ІГЗК» дозволить і в майбутньому домагатися високих результатів у видобуванні та збагаченні титанової сировини.
З нагоди ювілею бажаю усьому колективу філії «ІГЗК» успішної та стабільної роботи  виробництва, нових досягнень, міцного здоров’я, благополуччя у родинах, миру, наснаги, удачі і процвітання!
Олександр Прокопенко, директор філії «ВГМК» АТ «ОГХК»  
 Шановні земляки!
Щиро вітаю з ювілеєм – 65-річчям з дня заснування нашого підприємства!
Нинішній ювілей – не лише чергова дата, це результат важкого шляху, відзначеного славними віхами становлення та розвитку Іршанського гірничо-збагачувального комбінату, наповненого великим виробничим змістом, трудовими перемогами і завоюваннями. Усі досягнуті здобутки – це підсумок роботи сильної команди справжніх професіоналів, результат таланту, наполегливої праці і колосального досвіду працівників ІГЗК. Ми зустрічаємо свій ювілей, маючи нові можливості для подальшого розвитку – оновлюємо виробництво та впроваджуємо нові технології.
Від душі зичу нашому комбінату успішної реалізації нових планів та проектів, а усім працівникам і ветеранам філії «ІГЗК» – доброго здоров’я, щастя та усіляких гараздів!
Віктор Сівченко, директор філії «ІГЗК» АТ «ОГХК»