АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Розпочалася боротьба за звання «Керівник майбутнього–2019»

Розпочалася боротьба за звання «Керівник майбутнього–2019»
Розпочалася боротьба за звання «Керівник майбутнього–2019»

26.02.2019

22 лютого дев’ять учасників віком до 35 років зійшлися у змаганні за звання найкращого «Керівника майбутнього» філії «ВГМК». Переможці отримають грошову премію від ОГХК.
 
Наприкінці лютого відбувся перший тур традиційного щорічного конкурсу для молодих працівників філії «ВГМК» «Керівник майбутнього–2019», який вже більше 10 років поспіль проводиться комісією по роботі з молоддю за фінансової підтримки підприємства. Останніми роками ініціативу підхопила Об’єднана гірничо-хімічна компанія.
Цього року конкурс дещо змінився. Якщо у 2017-2018 роках  конкурс мав формат «Аукціону технічних ідей», де учасники розробляли проекти для поліпшення економіки та технологічного процесу підприємства, які потім втілювалися на комбінаті, то цього року акцент був поставлений на виявлення у молодих робітників якостей керівника та вмінь вирішувати виробничі ситуації.
Перший тур ділової гри розподілився на чотири блоки. Ведучим конкурсу був член комісії по роботі з молоддю, працівник енергоцеху Андрій Пипа. Впродовж всього заходу він задавав ритм та необхідний напрям спілкуванню учасників з членами журі, якими були: головний інженер філії Олексій Рябінін, т.в.о. керівника гірничо-транспортного виробництва Олександр Півень, т.в.о. начальника виробничо-технічної служби Євген Корчагін, начальник енергоцеху Володимир Гавріш, начальник центральної заводської лабораторії Ігор Мазний, начальник відділу охорони праці Володимир Дрозд, інженер провідний ВОПтаЗП Катерина Білоус, керівник служби соціального розвитку Костянтин Носов, голова профкому Федір Клименко.
У цьому році змагалися 9 учасників з 4 підрозділів «ВГМК» на відміну від минулого року, коли у конкурсі брали участь лише 7 працівники збагачувального виробництва. У лідерському протистоянні зустрілися 5 учасників зі збагачувального виробництва, 2 - з ГТВ, 1 -  з енергоцеху, і 1 - з управління. Олександр Щербаков, Євген Пітлик, Максим Повстянко, Віталій Абрамчук, Сергій Фененко, Євген Манькус, Сергій Лимар, Роман Лагоржевський, Юрій Царенко. Вони самотужки проходили всі конкурсні завдання першого туру.
У першому блоці члени журі знайомилось з учасником та проводило з ним співбесіду на предмет обіймання вакантної посади. А саме - кожному молодому працівнику було запропоновано конкретну вакантну посаду і він зобов’язаний був довести, чому саме його мають взяти керівником. У другому блоці перевірялися знання загального виробничого процесу комбінату, а також журі з’ясовувало думку учасників щодо ролі їх дільниці у загальному виробництві філії «ВГМК». У третьому завданні розглядалися стилі управління, а також кожному «майбутньому керівнику» надавалась можливість аргументовано обрати свій спосіб керування підлеглими. На останок (у четвертому блоці) на них чекали складні запитання з охорони праці від начальника ВОП Володимира Дрозда.
«Спілкування учасників з членами журі було цікавим та змістовним, – резюмував після завершення першого туру ідейний натхненник та ведучій конкурсу Андрій Пипа. – В ході спілкування учасникам доводилося відповідати на досить непрості питання, але всі вони гідно впоралися з завданнями. Гадаю, що той брак знань, який був виявлений у процесі співбесіди, вони надолужать найближчим часом. Тепер «майбутні керівники» готують домашнє завдання, яке буде перевірене та оцінене в другому турі. Бажаю всім їм натхнення і перемог!»
 
 Оцінки за всі виконані завдання були виставлені журі в протоколи, але, за умовами конкурсу, результати будуть оголошені лише наприкінці другого туру, який відбудеться 22 березня. Нагадаємо, що на переможців конкурсу чекають грошові премії від АТ «ОГХК»: за перше місце – 2000 грн, за друге – 1500 грн і за третє – 1000 грн. Інші учасники отримають заохочувальні подарунки від профкому комбінату. Бажаємо успіху кожному конкурсанту і нехай переможе найкращий!
Катерина Дрозд