АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Народний депутат Павло Дзюблик привітав працівників Іршанського ГЗК з Днем металурга.

Народний депутат Павло Дзюблик привітав працівників Іршанського ГЗК з Днем металурга.
Народний депутат Павло Дзюблик привітав працівників Іршанського ГЗК з Днем металурга.

21.07.2015

Напередодні Дня працівника металургійної та гірничодобувної промисловості в Іршанському Палаці культури «Титан» з нагоди 61-ї річниці від дня заснування комбінату відбувся святковий концерт та вшанування найкращих.
Іршанськ – промислове містечко, де майже кожна сім’я має відношення до Дня металурга. Щороку збираються тут загартовані нелегкою працею та віддані своїй справі люди, щоб відпочити душею і щиро порадіти у святковий день.
У цьому році на свято завітав народний депутат України від Житомирської області Павло Володимирович Дзюблик. Він привітав усіх робітників філії ІГЗК державного підприємства «ОГХК» з професійним святом та розповів про свої враження від роботи підприємства. 
  • Павле Володимировичу, на Вашу думку, чи виграв комбінат від того, що повернувся під керівництво держави?
  • Поспілкувавшись з директором ІГЗК Олександром Косяком, та оцінивши роботу підприємства, можу сказати, що комбінат посилив свою роль, як бюджетоутворююче підприємство. Податки, які сплачує ІГЗК, вагомо наповнюють місцевий бюджет, завдяки чому активно підвищується рівень життя іршанців.
Після переходу ІГЗК під управління ДП «ОГХК» комбінат відкрив додаткові площі для видобутку титану та отримав нових покупців своєї продукції, що були втрачені у зв’язку з анексією Криму. Зокрема, підприємство суттєво збільшило платежі до держбюджету. Взагалі від підприємства до бюджетів усіх рівнів було відраховано з початку року приблизно 50 млн грн.
  • Окрім економічної складової, чи поліпшилися соціальні стандарти в роботі підприємства?
  • Відмічу, що за підтримки ІГЗК  активно розвивається  інфраструктура селища. Комбінат оздоровлює дітей своїх працівників та самих працівників у власному санаторії-профілакторії. Тут покращують здоров’я не тільки місцеві жителі, а і люди з усіх куточків України.
Зараз,  у досить  складний для України час, коли всі свідомі люди опікуються питанням допомоги воїнам АТО  та їх сім’ям, мені приємно, що підприємство не стоїть осторонь цієї проблеми. Зусиллями колективу ІГЗК ремонтується техніка, надсилається матеріальна допомога бійцям у вигляді продуктів харчування, спецодягу та ін. Для мене ця робота особливо цінна, оскільки я також займаюся вирішенням питань щодо забезпеченості армії  та закликаю долучитися до підтримки захисників України.
  • На яку Вашу підтримку можуть розраховувати іршанці, що працюють на комбінаті?
  • Будучи представником народу у Верховній Раді, сам працюю для людей та не стою осторонь місцевих проблем. За мого сприяння було надано машину швидкої допомоги у ваше селище. Також у районному центрі діє моя громадська приймальня, до якої всі жителі Володарщини, в тому числі іршанці, можуть звернутися з листом на моє ім’я або отримати фахову консультацію з того чи іншого питання безпосередньо в громадській приймальні. На даний час  ведуться ремонтні роботи мосту в с.Старики Коростенського району, на черзі – ремонт мосту в с. Нова Борова Володарсько-Волинського району, здійснюється ремонт автомобільних доріг у вище вказаних та інших районах Житомирщини, що позитивно впливає на роботу комбінату. Переконаний, що від того, як працюватиме ІГЗК, буде залежати рівень життя його працівників, моїх земляків, виборців. Тому, будь-які ініціативи керівництва комбінату, спрямовані на покращення ситуації в регіоні, будуть мною підтримані.
  • Гостро для комбінату стоїть питання врегулювання земельного законодавства, яке стримує процедуру землевідведення, гальмує надходження до місцевих бюджетів. Як пропонуєте вирішити цю проблему?
  • Дана проблема мені відома. Однак ми маємо жити та працювати в межах чинного законодавства. Звичайно, існує багато недоліків у законодавчій базі, які не лише не сприяють розвитку, а й заважають роботі, як у даному випадку. Тому я відстоюю позицію, що всі повноваження мають бути передані місцевим радам на законодавчому рівні, тоді й колізій у правовому регулюванні земельних відносин не буде.
  • Що ви можете побажати працівникам-металургам філії «ІГЗК» ДП «ОГХК»  у День металурга?
  • Від щирого серця хочу привітати керівництво ІГЗК та всіх його працівників з днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Побажати хочеться, перш за все, миру, впевненості в майбутньому, нових здобутків. Нехай ваше підприємство ніколи не зупиняється на досягнутому, відкриває нові ринки збуту. Розвитку та процвітання вам на довгі роки!