ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Професійне свято святкуємо разом!

Професійне свято святкуємо разом!
Професійне свято святкуємо разом!

22.07.2015

У п’ятницю, 17 липня, Вільногірський ГМК відзначав професійне свято – День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Розпочалося свято з традиційної урочистої ходи по центральній вулиці міста. В єдиній колоні радо крокували гості й працівники підприємства, керівництво і прості робочі, ветерани праці та молодь. Кожен із присутніх відчував свою причетність до єдиної трудової сім’ї – філії «Вільногірський ГМК» ДП «ОГХК».Далі свято перемістилося до великого залу Палацу культури та спорту «Металург», де барвистою хореографічною композицією «Моя любов – Україна!» танцювальний колектив «Перлинка» розпочав урочистості з нагоди Дня металурга і гірника.Відкрив урочисті збори державний гімн України, і до слова було запрошено директора філії «Вільногірський ГМК» ДП «ОГХК» Андрія Сторчака. У своїм привітальнім слові, звертаючись до присутніх, він, зокрема, сказав: «Шановні колеги, ветерани праці, гості! Сьогодні ми святкуємо найбільше свято нашого підприємства – День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості! Сьогодні ми вшановуємо професії, які, на мій особистий погляд, є найважливіші в нашій країні, тому що їх представники виробляють приблизно 30 % валового внутрішнього продукту України. Вільногірський гірничо-металургійний комбінат займає дуже почесне місце серед своїх колег по галузі. В першу чергу, завдяки унікальності свого родовища, унікальності систем розробки та збагачення. Ми єдине підприємство в Україні, де використовуються такі унікальні технологічні методи, як роторно-відвальний спосіб видобутку руди, також у нас використовується найбільша в країні система гідротранспорту і хвостового господарства. Звичайно, на нашому підприємстві, як і на багатьох підприємствах нашої галузі, зараз непрості часи, але я абсолютно впевнений, що разом з вами ми з ними впораємося, тому що Вільногірський комбінат є концентрацією інтелекту і знань, яким можуть позаздрити наші колеги по галузі. Я вітаю всіх із цим святом і бажаю добра, щастя і миру! Зі святом!».

Приєднався до поздоровлень і голова профспілкового комітету ПМГУ «ВГМК» Федір Клименко. У своїй промові він передав привітання від Центрального комітету Профспілки металургів та гірників України та голови ЦК ПМГУ Сергія Комишева. Від себе особисто він побажав терпіння в ці нелегкі часи і виразив упевненість, що разом колектив витримає і здолає всі негаразди, дочекається тих часів, коли комбінат знов розквітне і життя стане кращим. Наостанок Ф. Клименко ще раз привітав усіх зі святом і побажав міцного здоров’я та всього найкращого.Наступні поздоровлення викликали у всіх без виключення присутніх в залі теплі посмішки та розчулення, бо на сцену вийшли найменші «привітальники» – діти й онуки працівників комбінату. А віршовані побажання: «Звісно, балачок багато йде про долю комбінату, ми звертаємось до вас – хай працює повсякчас! А що завтра буде з нами – добре знаємо ми самі: буде комбінат цвісти, а ми будемо рости! І в єдиній Україні – миру і добра родині! Тож бажаєм комбінату славних і багатих літ! Посилають всі малята від душі – палкий привіт!», – пройшли під шалені овації та схвальні вигуки залу.
Не пройшло свято без привітань почесних гостей. Народний депутат України Олег Кришин зазначив, що Вільногірський комбінат завжди займав значуще місце на промисловій мапі України та у світовій титановій галузі. За його словами, в той час, коли на сході країни йде війна, держава знаходиться в тяжкій економічній кризі, ВГМК є острівцем стабільності, острівцем професійного відношення до справи. Колектив комбінату своєю працею іншим підприємствам надає гарний приклад. Олег Кришин наголосив, що в керівництві державного підприємства «ОГХК» працюють розумні, грамотні професіонали, колективний договір ВГМК є одним з найкращих колдоговорів у державному секторі економіки, і тому колектив комбінату може бути абсолютно впевненим у завтрашньому дні. Народний депутат України побажав працівникам ГМК міцного здоров’я, щастя сім’ям, удачі та успіхів. На завершення Олег Кришин вручив грамоти працівникам комбінату.Народний депутат України Юрій Береза привітав із професійним святом, побажав, щоб на комбінаті частіше відбувалися такі приємні моменти з нагородами і врученням подарунків, щоб більше було свят. Згадуючи ситуацію на сході України, він нагадав народну мудрість, що часто ми не цінуємо те, що маємо, а коли втрачаємо, то гірко за цим плачемо. Юрій Береза запевнив, що мирне небо над країною буде забезпечено. Завершуючи свій виступ, він ще раз привітав зі святом і побажав міцного здоров’я, творчих успіхів і всього найкращого. Вручаючи грамоти працівникам ВГМК, народний депутат жартома зауважив, що на наступний рік до грамот було б добре додавати цінні подарунки. Це зауваження викликало шквал оплесків і цілковиту підтримку залу.
Працівників Вільногірського ГМК зі сцени привітали та вручили почесні нагороди: заступник директора департаменту промисловості Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Плєшков, заступник голови заступник голови обкому ПМГУ Ігор Соколов, тимчасово виконуюча обов’язки Вільногірського міського голови Людмила Дроздіна. Поздоровили з професійним святом генеральний директор заводу «Вільногірське скло» Федір Ткачман та генеральний директор філії «ВГМК ПрАТ «Ukrainian Chemical Products» Олександр Лазніков.
Після привітань та поздоровлень настала черга вшанування молодого покоління комбінату. На сцену було запрошено молодь підприємства для посвяти у працівники комбінату. З теплими настановними словами до юнаків і дівчат звернувся директор філії «Вільногірський ГМК» ДП «ОГХК» Андрій Сторчак.
Та на цьому відзначення молодих комбінатівців не завершилося. На сцену вийшли лауреати молодіжної премії – 2015. Їх привітав та вручив грошові премії голова профкому ПМГУ «ВГМК» Федір Клименко.
А після молоді на авансцену запросили працівників підприємства, яким за багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм в цьому році було присвоєно почесне звання «Ветеран праці комбінату».
Святкову атмосферу урочистому зібранню надали яскраві, насичені та колоритні виступи самодіяльних колективів Палацу культури та спорту «Металург» – танцювального колективу «Радість», вокальних колективів: «Вольногорочка», «Господиня гарная», «Явори», «Злагода». Натхненне, іскристе, виразне виконання самобутніх артистів не залишило байдужими глядачів, особливо шановних гостей, котрі намагались підспівувати та гаряче аплодували впродовж кожного виступу.
По закінченні урочистостей зібрання вийшло на вулицю. На площі перед Палацом культури та спорту «Металург» для працівників ВГМК, жителів та гостей Вільногірська відбувся концерт рок-групи «Сухий острів» та художньої самодіяльності ПКтаС «Металург».
Гуляння продовжувалися довго, майже до опівночі. Гірники та металурги радо спілкувалися, охоче співали, завзято витанцьовували – святкували на всі сто відсотків…