АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ІГЗК відзначив День металурга «по-сучасному»

ІГЗК відзначив День металурга «по-сучасному»
ІГЗК відзначив День металурга «по-сучасному»

22.07.2015

 17-19 липня працівники філії «Іршанський гірничо-збагачувальний  комбінат» (ІГЗК) Державного Підприємства «Об'єднана гірничо-хімічна компанія (ДП «ОГХК») відзначали своє професійне свято - День металурга і гірника.
   17 липня привітати співробітників ІГЗК із цією довгоочікуваною подією прибув до Іршанська заступник генерального директора ДП «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» Олександр Гладушко. Зі сцени палацу культури «Титан» він побажав гірникам мирного неба, благополуччя їх сім'ям, натхненної роботи і віри в краще майбутнє підприємства, яке є місцем роботи майже для третини іршанців.

Передовики виробництва

Свою вітальну промову директор Іршанського гірничо-збагачувального комбінату Олександр Косяк присвятив праці металурга і гірника, яка прославляє Україну на світових ринках. Він нагадав про те, що металургія та гірничовидобувна галузь багато років домінують у виробництві валового промислового продукту України і утримуються в трійці лідерів, що забезпечують країні левову частку валюти. Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат за підсумками першого півріччя забезпечив понад 14% усіх податкових надходжень до Володарсько-Волинського району.
 Тим, хто старанно трудиться на ІГЗК, своїм кращим працівникам, Олександр Гладушко і Олександр Косяк вручили грамоти та грошову винагороду. Колеги аплодували нагородженим: електрослюсарю  Миколі Грищенку та Віталію Павленку, електрогазозварнику Олексію Костюченку, начальнику дільниці з обслуговування електрообладнання та підстанції енергоцеху Юрію Селюкову, а також заступнику головного механіка управління комбінату Олександру Фещенку.
  Теплі слова привітань працівники іршанського комбінату в цей день почули від народного депутата Павла Дзюблика. Він не тільки привітав кращих працівників, але і вручив їм грошову винагороду від імені міжфракційного депутатського об'єднання «За Житомирщину», що стало приємною несподіванкою для винуватців свята. Грошові премії від народного обранця отримали: майстер основної виробничої діяльності кар'єру №9 Василь Адрійчук, заступник головного бухгалтера управління комбінату Валентина Гераймович, а також майстер з підготовки виробництва гірничої  ділянки Лемненського рудника Микола Дольников.  Приєдналися до свята гірників 17 липня і представники місцевої влади. Співробітників ІГЗК привітали та нагородили грамотами голова Володарсько-Волинської районної ради Оксана Альбрехт, голова Володарсько-Волинської райдержадміністрації Андрій Ющенко, голова Коростенської райдержадміністрації Сергій Дмитрук. Свою вдячність за невтомну працю гірника висловили заступник начальника Житомирської митниці Сергій Бондарчук, голова Іршанської селищної ради Анатолій Рак. Така увага місцевих органів влади до роботи комбінату ще раз підкреслює важливість підприємства на промисловій карті Житомирщини.
 
Кращі в спорті

На цьому святкування Дня металурга і гірника в Іршанську не завершилося. Найцікавіше на співробітників комбінату чекало 19 липня. Ніщо так не згуртовує колектив, як спільні перемоги. У цей день працівники комбінату змогли повболівати за волейбольну команду ІГЗК. Вона розгромила команду суперників Житомирської митниці з рахунком 3: 0. Сподіваємося, сторона, яка програла, з гумором поставиться до цієї невдачі.

Масу позитивних емоцій принесла колегам по цеху сім'я Дротів, що працює на Лемненському руднику. Вона посіла перше місце в сімейному змаганні «Тато, мама і я - спортивна сім'я». Сім'я Краснощоків завоювала друге місце, сім'я Васнєцових - третє. Адміністрація комбінату висловлює подяку всім співробітникам ІГЗК, які брали участь у сімейних спортивних змаганнях.

Поринули в сучасне мистецтво

  Справжній фурор викликала в Іршанську виставка сучасного мистецтва «Іршанськ. Рекреація». Свої картини, інсталяції та композиції іршанцям показали учасники Міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва «Бірючий». Вони зробили висадку в Іршанську незадовго до Дня металурга. За два тижні свого перебування в селищі вони створили таку кількість арт-об'єктів, що для їх розміщення знадобився цілий спортивний зал і територія санаторію-профілакторію комбінату.
  Думки про вічні цінності художникам навіяли іршанські ландшафти. Побачені образи вони відобразили в полотнах, інсталяціях, арт-об'єктах. Організатор симпозіуму Геннадій Козуб не приховував емоцій, коментуючи подію. «На мій погляд, у нас все вийшло. Дуже важливо те, що люди ставлять  питання, цікавляться, спілкуються. Це теж частина результату. Іршанськ - місце для нас нове. Тому, коли ми запрошували художників для участі в проекті, вибирали тих, від кого знали, чого чекати. У тому сенсі, що нам хотілося представити цікаві об'єкти та долучити жителів області до сучасного мистецтва», - поділився він враженням про проект« Іршанськ. Рекреація».Шок від деяких побачених іршанцями робіт він теж прокоментував. «Так, є провокаційні роботи, можливо, не зовсім зрозумілі речі, але особисто мені подобається. Важливо і те, що люди приходять, вимагають у художників пояснень, а вони, присутні тут, можуть їх дати », - говорить Козуб. На його думку, а також думку багатьох залучених осіб до  сучасного мистецтва  в цей день, проект вийшов щирим. «Настільки, наскільки можуть бути щирими як схвалення, так і неприйняття. І дуже хочеться, щоб таких поїздок було якомога більше, адже з їх допомогою не тільки сучасне мистецтво стає ближчим до людей, але і свій власний погляд відпочиває від багатьох столичних явищ», - вважає Геннадій Козуб. Свої роботи на суд іршанців винесли добре відомі Олег Тістол, Максим Мамсиков, Юрій Соломко, Сергій Бартков, Жанна Кадирова, Антон Логов, Назар Білик, Олексій Сай.

 Пізно ввечері проникливим виконанням порадували іршанців колективи ДК «Титан» і квінтет «Містерія». Незабутні враження залишилися у працівників комбінату від виступу симфонічного  оркестру «Brevis» з Рівного. Душевне виконання  професійними музикантами відомих хітів  не залишають байдужими слухачів України та Польщі вже протягом багатьох років. Відмінний музичний смак перетворив атмосферу в селищі Іршанськ на феєрію музики, яка зачаровує неординарним звучанням хітового року. Радували слух іршанців в цей вечір хіти легендарних рок-груп і виконавців, таких як Nazareth, Scorpions, AC / DC, Michael Jackson, Robbie Williams, Андрія Кузьменка та інших виконавців. Запам'яталося досконале і, разом з тим, нове звучання старих творів в аранжуванні керівника оркестру Геннадія Фіськова.
До глибокої ночі іршанці насолоджувалися святковими вогнями фаєр-шоу театру вогню «Mahatma» і музикою у супроводі ді-джея.