АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Річниця ОГХК: ставка на співпрацю

Річниця ОГХК: ставка на співпрацю
Річниця ОГХК: ставка на співпрацю

17.08.2015

Ювілеї бувають різні, але святкують їх усі – і люди, і підприємства. ДП «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» – підприємство перспективне і молоде. У серпні цього року ОГХК відзначала свій перший день народження. Хтось скаже: ач дивина – один рік, але трапляється іноді в житті так, коли один рік по важливості, насиченості та подіям перевершує десятиліття.

14 серпня делегації ОГХК на чолі з керівництвом компанії, а також ключовими фахівцями філії «Вільногірський ГМК» прибули на Іршанський ГЗК, щоб спільно відзначити річницю головної компанії.
Рішення відмітити день народження державного підприємства на базі однієї з філій виникло не спонтанно і не випадково, захід за задумом організаторів повинен був зміцнити стосунки між комбінатами і налагодити співпрацю між профільними фахівцями підприємств. Після відвідування виробництва керівники і ключові фахівці ОГХК, ВГМК та ІГЗК зібралися на базі відпочинку Іршанського гірничо-збагачувального комбінату. Все сприяло відкритій, відвертій розмові – і мальовничий берег лісового озера, де розміщується база відпочинку ІГЗК, і ніжні звуки скрипки, що супроводжували захід, і загальний настрій присутніх.
Вільне непротокольне спілкування у супроводі живої музики налаштовувало на спогади, а тому кожен із присутніх згадав про перші кроки компанії, перші знайомства, перші проблеми і перші спільні успіхи. Всі учасники заходу, незалежно від рангу і виробничої приналежності, висловили одностайну думку, що, незважаючи на важкий для країни час, труднощі становлення компанії, проблеми, пов'язані з ринками збуту продукції, сумніви і злостивість, ОГХК зуміла вистояти і довести свою життєздатність.
Спілкуючись поміж собою, керівники і фахівці підприємств говорили про перспективи, можливості і спільне майбутнє компанії. У легкій невимушеній обстановці професіонали ВГМК та ІГЗК обговорювали з колегами свої загальні і «особисті» виробничі проблеми, обмінювалися досвідом. І це безпосереднє спілкування викликало почуття єдності та згуртованості. Як влучно відмітив директор філії «ВГМК» Андрій Сторчак: «Це хороший почин і корисна для компанії справа». «Треба розвивати такі традиції і проводити зустрічі фахівців підприємств на регулярній основі», – підтримав практику обміну досвідом між фахівцями ВГМК та ІГЗК Андрій Сторчак.
 
Перший заступник генерального директора ДП «ОГХК» Олександр Гладушко резюмував, що святкування річниці було тільки приводом для зустрічі. Основною ж метою заходу було вироблення загального розуміння, що в умовах жорсткої ринкової конкуренції, як ніколи потрібна підтримка один одного, щоб вистояти і зберегти виробництво та робочі місця.
Ювілейна зустріч закінчилася, але тепло спілкування, почуття єдності та дружні стосунки, що зав'язалися в ході заходу, безумовно, стануть основою довгострокової і плідної співпраці між підприємствами компанії.