АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ІГЗК завершив ремонт Лемненської фабрики і збільшує обсяги збагачення

UMCC
ІГЗК завершив ремонт Лемненської фабрики і збільшує обсяги збагачення

16.09.2015

15 вересня завершився плановий ремонт найпотужнішої доводочної фабрики №3 філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» («ІГЗК») на Лемненському руднику. Він тривав два тижні. Про це повідомляє директор філії «ІГЗК» Олександр Косяк. «Ми спрямували всі доступні засоби і сили на те, щоб фабрика працювала в безперебійному режимі в 2015-2016 р. Лемненський рудник готовий до виконання покладених на нього завдань з випуску готової продукції»,- прокоментував він.
За період капітального ремонту, за інформацією директора філії «ІГЗК», здійснено ремонт і заміну несучих елементів обслуговуючих майданчиків, основного обладнання, рам і фундаментів, а також проведена заміна ділянок основних технологічних трубопроводів. Зокрема, металеві трубопроводи замінені на труби поліетиленові - більш стійкі до зношування. «Зазначена заміна дозволяє відчутно знизити втрати при збагаченні», - каже Олександр Косяк.
Після ремонту Лемненська фабрика збільшить послуги зі збагачення ільменітового концентрату Межиріченському ГЗК. «У керуючій компанії ДП «ОГХК» прийнято рішення збільшити обсяги збагачення продукції Межиріченському ГЗК. Замість запланованих на вересень 13 тис. т фабрика №3 збагатить 20 тис. т продукції», - говорить Косяк.
Також з 15 вересня філія «ІГЗК» почала відвантаження ільменітового концентрату АТ «Сумихімпром» за виграним раніше тендером. «Сьогодні відправлена ​​перша партія продукції «Сумихімпром» в рамках тендерних домовленостей. Завантажено та відправлено покупцеві 25 вагонів продукції», - підтвердив Косяк.