ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Перша черга гідротранспорту вже заощаджує кошти ВГМК. Очікуємо запуск другої

UMCC
Перша черга гідротранспорту вже заощаджує кошти ВГМК. Очікуємо запуск другої

14.09.2015

Наприкінці липня на філії «Вільногірський ГМК» ДП «ОГХК» відбулося успішне  перенесення забійної установки першої черги гідротранспорту кар'єру №7 «Північ».
Головна мета заходу - зменшити плече відкатки самоскидів «БелАЗ». Це скоротить кількість застосованого автотранспорту, підвищить його продуктивність і зменшить витрати на паливо. З цієї причини перенесення забійної установки першої черги гідротранспорту дозволить комбінату значно заощадити кошти. Йдеться про кілька мільйонів гривень, розповідає директор філії «ВГМК» Андрій Сторчак. «У перший рік експлуатації, за нашими підрахунками, ми зможемо заощадити 3,8 млн грн. У другий – 3,7 млн грн», - говорить він.
    У майбутньому заплановано перенесення забійній установки другої черги гідротранспорту кар'єра №7 «Південь». Крім підвищення продуктивності автотранспорту та зменшення витрат на паливо, перенесення забійної установки другої черги гідротранспорту вивільнить місце для формування розкривних відвалів роторного екскаватора KU-800, який знаходиться в тривалому простої через поломку валу ротора. «Вал для екскаватора KU-800 вже виготовлений Новокраматорським машинобудівним заводом, - поінформував Андрій Сторчак, - і ми очікуємо його поставку на комбінат. Після поставки валу будуть проведені монтажні та пуско-налагоджувальні роботи, які ми плануємо завершити протягом двох місяців», - уточнив директор Вільногірського ГМК.
У зв'язку з простоєм технологічного комплексу №1 у даний час у кар'єрі №7 «Південь» розкривні роботи здійснюються підрядними організаціями. Запланований обсяг робіт, які виконають підрядники у вересні, складає 350 тис. м куб. по розкривних роботах та 150 тис. м куб. по видобувних.