АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Допомагаючи іншим – стаємо сильнішими

UMCC
Допомагаючи іншим – стаємо сильнішими

19.10.2015

У наш непростий час, коли на перший план люди ставлять матеріальне благополуччя, іноді складно залишатися небайдужим до проблем інших, до чужого болю. Але, як відомо, про зрілість будь-якого колективу і суспільства в цілому свідчить його відношення і увага  до потреб оточуючих.
Філія «ВГМК» ДП «ОГХК» як соціально відповідальне підприємство створює всі умови для розвитку і реалізації професійного потенціалу своїх працівників, стежить за їх здоров'ям, піклується про їх дозвілля. Вільногірський ГМК гарантує своїм працівникам стабільну заробітну плату і гідне соціальне забезпечення. Трудящі комбінату забезпечуються соціальним пакетом, що включає премії з нагоди ювілеїв, часткову оплату путівок працівникам і путівки в ДОТ дітям працівників комбінату, матеріальну допомогу до відпустки, безкоштовний проїзд до місця роботи, видачу молочних продуктів та ін. Усі соціальні права, пільги і преференції трудового колективу комбінату закріплені колективним договором підприємства. Колдоговір ВГМК і раніше був одним з кращих у галузі, а цього року в нього був внесений новий пункт про виділення коштів працівникам – учасникам антитерористичної операції, що свідчить про розуміння проблем і велику відповідальність адміністрації, профспілкового комітету і трудового колективу перед своїми трудящими, які виконували громадянський і військовий обов'язок на сході України.
У цеховий комітет гірничо-транспортного виробництва звернувся працівник ГТВ Роман Васильков, що отримав вогнепальне поранення в ногу в ході АТО, з проханням посприяти і допомогти пройти реабілітацію у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону м. Вінниці. Після поранення він вже двічі коштом держави лікувався в цій медичній установі, але для відновлення необхідно пройти черговий курс лікування.
Адміністрація підприємства спільно з профкомом ПМГУ комбінату пішла назустріч своєму працівникові, і для Романа Василькова була придбана путівка строком на 18 днів. З 6 жовтня Р. Васильков проходить реабілітацію у Військово-медичному клінічному центрі.
Як відмітив заступник голови профкому Віктор Матвіюк, керівництво Вільногірського ГМК і профспілковий комітет завжди готові допомагати своїм трудящим – учасникам АТО. «Роман Васильков – перший з наших працівників, хто звернувся до нас по допомогу, і ми її надали, – сказав Матвіюк. – Адміністрація і профком готові і надалі допомагати нашим хлопцям, що брали участь в антитерористичній операції, – лікувати їх, оздоровлювати, закуповувати для них необхідні медикаменти, оскільки ми добре розуміємо, що більшість з них показали приклади справжньої мужності, відваги і міцності духу і саме їм, за великим рахунком, ми зобов'язані нашим мирним небом».
Допомагати іншим – це нормальне людське бажання, властиве нормальним людям. Допомагаючи іншим, ми стаємо сильнішими і створюємо новий завтрашній світ – добрий і благородний.