ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Філія «ІГЗК» подарувала дітям «Райдугу»

Філія «ІГЗК» подарувала дітям «Райдугу»
Філія «ІГЗК» подарувала дітям «Райдугу»

15.10.2015

Семицвіття дивне – «Райдуга» надії!
У прекрасну золотаву осінню пору, щедру на врожаї і достатки, селище Іршанськ традиційно наповнюється дзвінкими голосами. Гамірно і весело з раннього ранку в Палаці культури «Титан», який 15 жовтня гостинно відчинив двері для дітей з функціональними обмеженнями, дітей-сиріт. Понад 270 дітей з восьми спеціалізованих закладів області та діти з Коростенського та Володарсько-Волинського району прибули на обласний фестиваль «Райдуга – 2015».
У фойє Палацу культури організатори влаштували виставку творчих робіт учасників. Тут були представлені прекрасні вишиванки, вироби з лози, ниток, пластиліну, паперу, бісеру та іншого. Всі роботи виготовлені дуже майстерно, їх різнобарвність милує око і складається враження, що їх виготовили справжні професіонали
Конкурсна програма супроводжувалася бурхливими оплесками глядачів. На сцену один за одним піднімалися співаки, танцюристи, музиканти, декламатори, поети. Неповторно лунали голоси вихованців Житомирського професійного училища-інтернату, увесь зал підбадьорливо аплодував юним танцюристам із Тетерівського дитячого будинку-інтернату та КЗ «Березівський навчально-реабілітаційний центр» Житомирської облради, пластикою рухів та акробатичними трюками дивували вихованці зразкової циркової студії «Жанр» ЦПО ім. Разумкова м. Бердичів та інші.Ведуча фестивалю Ірина Сівінська для кожного учасника знаходила підбадьорливе слово, дарувала посмішку, підтримувала. Діти з великою зацікавленістю брали участь у роботі різних ігрових майданчиків: «Караоке», «Спортивний», «Салон краси», «Живий куточок», «Зроби сам», де виявляли свою майстерність, уміння творити. А волонтери – працівники філії «ІГЗК» ДП «ОГХК» та вчителі Іршанського НВК «Гімназія – ДНЗ» – ділилися з дітьми теплом своїх сердець.  Усі учасники і гості фестивалю були глядачами демонстраційних майданчиків «Пожежний», «Міліція».
Потім була перерва, під час якої була представлена розважально-ігрова програма театру ростових ляльок «Карамелька» з м. Малина. А ще всіх учасників фестивалю пригостив ресторан «Іршанськ». 


Підкріпившись смачним обідом та солодкими подарунками від організаторів фестивалю, всі знову зібрались у глядацькій залі. Урочисту частину заходу розпочав виступ зразкового танцювального колективу «Райдуга» з хореографічною композицією «Волошкове поле». Зуміли створити хороший настрій учасникам фестивалю показовим виступом з рукопашного бою вихованці фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» м. Житомира. З теплими вітальними словами до учасників звернулися спортсмени – паралімпійці: майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон Європи та України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору,  дворазовий призер чемпіонату світу, учасник Паралімпійських ігор – Костянтин Бичковський; заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, десятиразовий чемпіон України, неодноразовий призер Європи, чемпіон світу 2003 року, призер Паралімпіади у Пекіні – 2008, нагороджений медаллю «За мужність» – Сидоренко Сергій; майстер спорту, член національної збірної України, багаторазовий чемпіон України з паратріатлону серед спортсменів з ураженим опорно-руховим апаратом, дворазовий чемпіон Європи з акватлону – Володимир Степаненко.
Під бурхливі оплески на сцену піднімалися гості фестивалю. Начальник департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА Галина Корінна подякувала організаторам і спонсорам фестивалю за ініціативу, доброчинність, співчуття і розуміння. Директор філії «ІГЗК» ДП «ОГХК» Олександр Косяк привітав усіх присутніх зі святом, яке несе в собі любов. За його словами, благодійність дає можливість поспілкуватися, а також розкрити свої таланти. Директор ІГЗК побажав, щоб діти не зупинялися на досягнутому, ставили перед собою мету і здобували найвищі результати.
Учасників та гостей «Райдуги – 2015» привітали голова Володарсько-Волинської районної ради Оксана Альбрехт та голова Володарсько-Волинської РДА Андрій Ющенко. 
Заслуговують найвищої подяки за організацію фестивалю, вкладені в нього матеріальні, моральні та душевні зусилля керівництво та колектив ІГЗК ДП «ОГХК», департамент праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА, спонсори свята – приватні підприємці Іршанська та всі небайдужі. Для них найвищою нагородою є усмішка дитини.
На завершення свята були підведені підсумки конкурсної програми, нагородженні всі учасники. Ніхто не залишився без подарунків: усі діти отримали солодощі, а навчальні заклади – цінні призи. Прекрасними дарунками стали: виступ музичного гурту «Сузір’я» Житомирського ВПУ та хореографічна композиція «Барви України» у виконанні зразкового танцювального колективу «Райдуга» ПК «Титан».
Фестиваль прикрашає життя дітей і робить його повноцінним, відкриває друге дихання у творчості, розширює межі почуттів та емоцій. Особливі слова подяки учасники фестивалю висловлювали безпосереднім організаторам свята: творчим працівникам на чолі з художнім керівником Володимиром Кайдаловим та технічному персоналу Палацу культури «Титан», а також волонтерам – працівникам ІГЗК.