АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Енергоцех - територія професіоналів

Енергоцех - територія професіоналів
Енергоцех - територія професіоналів

13.01.2015

Завдяки злагодженій роботі колективу енергоцеху, Вільногірський ГМК гідно витримав випробування морозами та снігопадами, що пройшли в грудні 2014 - січні 2015. Основні завдання енергоцеху - безперебійне постачання підрозділів комбінату електроенергією та природним газом, ремонт, налаштування електрообладнання та електротранспорту. В обслуговуванні у працівників енергоцеху знаходяться більше 35 км повітряних ліній електропередач 35 кВ та 6 кВ; близько 70 км кабельних ліній електропередач; більше 40 трансформаторних підстанцій; 8 пересувних підстанцій 35/6 кВ; а також близько 7 км електроліній зовнішнього освітлення і понад 200 одиниць світильників зовнішнього освітлення. Крім цього - 1736 м підземних і наземних газопроводів середнього тиску, 1 ГРС, 4 ГРП, 5 ГРУ, 6 модульних котелень та 10 топкових. Працівники енергоцеху докладають максимум зусиль для підтримки всього цього енергообладнання в робочому стані.
Як зазначив заступник начальника енергоцеху Володимир Євгенович Шкробот, за останній час працівники підрозділу не допустили серйозних збоїв у роботі енергетичного обладнання і розподільних мереж. Комбінат безперебійно забезпечувався електричною енергією, газом, теплом.
- Енергоцех, - говорить В.Є. Шкробот, - був виконаний досить великий обсяг робіт з підготовки підрозділу до роботи в період холодів:
- Ремонт і ревізія електрообладнання пересувних підстанцій 35/6 кВ;
- Ремонт і ревізія електрообладнання ВРП-35 кВ підстанції «ВДГМК-4», ВРП-35 кВ підстанції «Домоткань»;
- Ремонт і ревізія електрообладнання зовнішнього освітлення комбінату;
- Технічне обслуговування водогрійних котлів модульних котелень № 1 - 6.
Для забезпечення надійної роботи обладнання та комутаційних апаратів в зимовий час проведений ремонт і ревізія електрообігрівачів в ЗРУ-6 кВ пересувних підстанцій 35/6 кВ, ЗРУ-6 кВ і ОПУ п / ст «ВДГМК-4». Також виконано будівництво під'їзних шляхів та благоустрій територій модульних транспортабельних котелень, що дає можливість в будь-яку погоду зробити якісне і безпечне виконання ТОіР.
Провести такий обсяг робіт було б неможливо без підтримки з боку адміністрації комбінату, злагодженої та добросовісної роботи всього колективу енергоцеху.
Основні завдання на 2015 рік - забезпечення надійної та безпечної роботи пристроїв електропостачання, теплогазопостачання та виконання якісного ремонту електрообладнання. Упевнений, що з колективом професіоналів, який сьогодні трудиться в енергоцех, всі поставлені завдання, ми виконаємо.