ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | На філії «ІГЗК» новий директор

На філії «ІГЗК» новий директор
На філії «ІГЗК» новий директор

03.11.2015

2 листопада керівництво ДП «ОГХК» представило працівникам Іршанського ГЗК нового директора. Ним став добре відомий співробітникам комбінату Віктор Сівченко. До призначення він обіймав посаду заступника директора ІГЗК з комерційних питань. Віктор Анатолійович присвятив комбінату 17 років роботи та користується повагою і авторитетом у колективі.
«Ми очікуємо, що виробничий і комерційний досвід Віктора Анатолійовича дозволить йому успішно впоратися з поставленими завданнями в цей надскладний для підприємства період», - прокоментував призначення перший заступник генерального директора ДП «ОГХК» Олександр Гладушко. На даний час ІГЗК переживає кризу збуту та перевиробництва у зв'язку з падінням світового ринку титановмісної сировини.
З самого початку в плани компанії входила заміна експата на місцевого менеджера з кадрового резерву комбінату, але після становлення ОГХК.
Олександр Косяк, який обіймав посаду директора ІГЗК з 16 вересня 2014 року, не залишив компанію. Він виконуватиме функції заступника гендиректора ДП «ОГХК» з охорони праці. «Олександр Олексійович повною мірою виконав усі покладені на нього обов'язки на цей перехідний період. Завдяки йому був повністю відновлений контроль над державним майном комбінату. Компанія, а також жителі містечка, вдячні йому за самовіддану працю, а також внесок комбінату за його керівництва у поліпшення благоустрою Іршанська», - зазначив Олександр Гладушко.