АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ОГХК: нардеп Лещенко поширює недостовірну інформацію про роботу нашої компанії

ОГХК: нардеп Лещенко поширює недостовірну інформацію про роботу нашої компанії
ОГХК: нардеп Лещенко поширює недостовірну інформацію про роботу нашої компанії

20.11.2015

Звинувачення народного депутата Сергія Лещенка на адресу Державного підприємства «Об'єднана гірничо-хімічна компанія», опубліковані в блозі сайту «Українська правда», містять неправдиву і тенденційну інформацію, не мають нічого спільного з дійсністю і тільки ускладнюють нашу комерційну діяльність, збільшуючи ризики співпраці.
 
ДП «ОГХК» заявляє, що Сергій Лещенко систематично поширює недостовірну інформацію про нашу роботу. Останнім прикладом став його блог, де він також спробував очорнити ОГХК.
 
Наша компанія працює в інтересах держави, а не будь-яких політиків або чиновників. Про це говорить сума сплачених податків. Результати 9 міс. роботи ДП «ОГХК» вказують, що навіть у важкій ситуації на ринку наша компанія працює ефективно. У січні-вересні 2015 прибуток підприємства до оподаткування склав 415 млн грн, чистий прибуток перевищив 238 млн грн, податків і зборів сплачено на суму 270 млн грн, чого не було останні 10 років.
Вся наша діяльність є економічно обгрунтованою і ретельно перевіряється відповідними державними структурами. Зараз діяльність компанії перевіряють фіскальні органи з ініціативи самого керівництва ДП «ОГХК» і уряду. Її висновки стануть об'єктивною оцінкою роботи ОГХК.
 
З початку року ціни на титанову продукцію знизилися більш ніж на 20%, а ринок перебуває в стані глибокої рецесії. Тому наша компанія зазнає серйозних труднощів зі збутом продукції на падаючому ринку. Але це не позначається на виплаті заробітної плати працівникам компанії.
 
ОГХК готова продавати продукцію будь-якому клієнту, який до нас звернеться із заявкою, зважаючи на величезну світове перевиробництво та наявності затоварених складів.
 
В даний час при сумарному випуску продукції в 2015 р на рівні 401 тис. т на складах наших комбінатів знаходиться 118 тис.  готової продукції та 107 тис. т - напівфабрикатів. Тому, коли пан Лещенко звинувачує ОГХК в тому, що ми продаємо її комусь вибірково, це свідчить про його повне не володіння темою, або про свідому дискредитацію роботи ОГХК.
 
Сьогодні клієнтами ОГХК є 84 компанії в світі та Україні. Уподобання ми віддаємо тим, хто пропонує передоплату в цих важких ринкових умовах.
 
Відзначимо, що в найтяжчих ринкових умовах ДП «ОГХК» не зупинило виробництво на жодному зі своїх комбінатів, чого не скажеш про окремих світових лідерів. Наприклад, істотно розвантажили виробництво дві найбільші світові компанії, зайняті поставками з Австралії та Африки.
 
Наша компанія є прозорою, відкритою, тому переконливо просимо депутатів, журналістів не поширювати неперевірену інформацію. Подібні публікації не тільки дискредитують компанію-експортера, а й завдають шкоди іміджу країни в цілому на глобальних ринках.
 
 «Щоб полегшити роботу журналістам, які цікавляться титановою галуззю, запрошую їх у компанію для всебічного висвітлення нашої діяльності. Ми проповідуємо політику відкритості, але дуже просимо утриматися від усілякого роду фантазій і вигадок», - говорить генеральний директор ДП« ОГХК »Руслан Журило.