ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Chemours оголосила про скорочення 400 робочих місць та закриття заводу Niagara Falls

Chemours оголосила про скорочення 400 робочих місць та закриття заводу Niagara Falls
Chemours оголосила про скорочення 400 робочих місць та закриття заводу Niagara Falls

18.12.2015

Вілмінґтон, штат Делавер. Chemours оголосила про глобальне скорочення штату на 400 осіб, що становить приблизно 5 % загальної кількості працівників компанії.
Цей крок є частиною безперервної роботи, спрямованої на оптимізацію структури організації та зниження витрат. Як результат, у четвертому кварталі 2015 року компанія понесе витрати в сумі близько 45 млн доларів. Скорочення персоналу, завершення якого очікується в 2016 році, відобразиться на комерційній та виробничій діяльності та, імовірно, призведе до економії 50 млн доларів щорічно.
Підприємство також завершило стратегічне дослідження Reactive Metals Solutions і вирішило зупинити до кінця грудня 2016 року виробництво на заводі Niagara Falls. На цьому заводі працює близько 200 осіб, і всі вони потраплять під удар. Закриття даного виробничого об'єкту дозволить збільшити дохід на 20 мільйонів доларів на рік, починаючи з 2017 року.
У четвертому кварталі 2015 року компанія витратить близько 17 млн ​​доларів на скорочення співробітників та на ліквідацію об'єкта. Додаткові витрати на реструктуризацію, висновок щодо об'єкта та його реконструкцію складуть приблизно 10 – 15 мільйонів доларів протягом 2 – 3 років.
 
Chemours також оголосила про довгостроковий контракт з виробничим об'єктом з випуску метиламіну. Об'єкт залишить частину портфеля Chemical Solutions; підприємство має намір вжити додаткових заходів щодо поліпшення виробничих показників.
«На противагу трансформаційному плану, ми продовжуємо значно прогресувати, оптимізуючи портфель та організаційну структуру. Оголошені сьогодні дії дозволять нам сфокусувати наші ресурси на основному напрямку нашого бізнесу, працювати більш ефективно і посилити наше фінансове становище»,– прокоментував Марк Вергнано, президент і комерційний директор компанії Chemours. «Я хочу подякувати всім працівникам, які потрапляють під скорочення, за їхній внесок у Chemours».
П'ять пунктів трансформаційного плану Chemours, оголошеного на початку серпня 2015 року, орієнтовані на 5 стратегічних елементів: зниження адміністративних витрат, поліпшення становища на ринку, переорієнтація інвестицій, оптимізація портфеля та удосконалення організаційної структури.