ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ДП «ОГХК» приєдналося до закупівель на Prozorro

ДП «ОГХК» приєдналося до закупівель на Prozorro
ДП «ОГХК» приєдналося до закупівель на Prozorro

06.06.2016

Державне підприємство «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» з квітня здійснює тендерні закупівлі у системі електронних закупок Prozorro у пілотному проекті. На цей час здійснено до 50 закупівель, зекономлено приблизно 20% коштів.
 
«У червні об’єми торгів компанії стануть більш суттєвими, але ми вже відчули переваги цієї системи. Вона дозволяє значною мірою скоротити строки закупівель, витрати на їх проведення та зменшити участь особи у оформленні документації, адже сама система виконує до 50% операцій, необхідних для здійснення торгів», - розповідає перший заступник генерального директора ДП «ОГХК» Олександр Гладушко.
 
Зокрема, за його словами, в Prozorro час від розміщення об’яви до укладення договору скоротився з 40 днів до 10. Суттєво зменшилися об’єми так званої «паперової» роботи, що дозволило отримати  певну «канцелярну» економію, на поштових послугах також.
 
«Економія часу та коштів – та привілея, яка досі була недоступною для держпідприємств та робила їх, в плані здійснення тендерів, непривабливим гравцем ринку. З появою Prozorro це змінилося і відтепер наша компанія сподівається економити до 50% коштів лише завдяки електронним торгам. Тому ми всіляко вітаємо появу цієї системи і вдячні її розробнику», - говорить Олександр Гладушко.