АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ДП «ОГХК» просуває кращих працівників

ДП «ОГХК» просуває кращих працівників
ДП «ОГХК» просуває кращих працівників

08.06.2016

З метою підвищення мотивації співробітників, керівництво компанії розробило підхід, який дозволить їм придбати новий професійний досвід і навички, а найкращим - просунутися по службі.
Суть цього підходу полягає у виявленні прихованого потенціалу співробітників. Зокрема, ДП «ОГХК» практикує обмін досвідом між працівниками керуємих комбінатів і співробітниками центрального офісу. Для цього вони тимчасово переміщуються з одного комбінату на інший або у центральний офіс ДП «ОГХК», де можуть проявити себе і отримати додаткові знання та досвід.
«Ми помітили, що такі виїзди сприяють підвищенню професійного рівня співробітників, формують у них почуття солідарності, і, головне – дозволяють виявити у них такі якості, які були малопомітні на звичному місці роботи», – розповідає перший заступник генерального директора ДП «ОГХК» Олександр Гладушко.
Подібна практика дозволила в цьому місяці здійснити деякі кадрові перестановки. Так, заступник директора філії «Вільногірський ГМК» із загальних питань Тетяна Кисельова була переведена у центральний офіс компанії. Заступник директора філії «Іршанський ГЗК» з правових, корпоративних та майнових питань Юлія Веремєєва очолила юридичну службу ДП «ОГХК». Керівник служби персоналу, начальник відділу кадрів філії «Іршанський ГЗК» Наталія Гаглоєва пройде стажування у філії «Вільногірський ГМК» на посаді заступника директора із загальних питань. Ми очікуємо, що таке переміщення кадрів всередині компанії дасть додатковий поштовх для її розвитку і реформування.
«Ми і надалі маємо намір виявляти найбільш талановиті кадри в компанії і просувати їх по службових сходах. Це йде на користь як самим працівникам, так і нам, оскільки просування отримують люди з досвідом і знанням специфіки роботи ДП «ОГХК», що скорочує час адаптації кадрів і дозволяє поповнити їх резерв. Сподіваємося, що застосований підхід стане додатковим стимулом для інших працівників», – зазначає Олександр Гладушко.