АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Grant Thornton оцінить активи ДП «ОГХК»

Grant Thornton оцінить активи ДП «ОГХК»
Grant Thornton оцінить активи ДП «ОГХК»

24.06.2016

У липні провідний міжнародний аудитор - британська компанія Grant Thornton надасть ДП «ОГХК» оцінку керованих ним майнових комплексів - філій «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» та «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат».
 
«Зроблена Grant Thornton оцінка дозволить нам побачити реальну вартість активів компанії за міжнародними стандартами», - коментує перший заступник генерального директора ДП «ОГХК» Олександр Гладушко. Британський оцінювач працює в компанії з кінця минулого року.
 
В рамках корпоратизації ДП «ОГХК» свою оцінку майнових комплексів комбінатів проводить також оцінювач Фонду держмайна (ФДМ).
 
Як повідомлялося раніше, до жовтня поточного року в компанії буде проводити аудит міжнародна компанія KPMG. Вона перевірить передавальний баланс ДП «ОГХК» та його фінансовий результат за 2015 р.
 
У лютому 2015 р голова Фонду держмайна Ігор Білоус анонсував приватизацію активів ДП ​​«ОГХК». Уже восени цього року ДП «ОГХК» може бути акціонованим. Тоді ж у компанії з'явиться наглядова рада, до якої увійдуть три незалежні експерти в галузі управління держактивами.
 
Grant Thornton - британська компанія з оборотом $ 4,6 млрд, створена в 1980. Надає аудиторські, податкові та консалтингові послуги в 130 країнах світу. Налічує 42 тис. працівників.