АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | На філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» підвищено оклади

На філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» підвищено оклади
На філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» підвищено оклади

08.07.2016- Віктор Анатолійович, у березні цього року філіалом «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ДП «ОГХК» прийнято новий колективний договір. Як він виконується?
-  Всі положення колективного договору виконуються. Найбільш важливий та чутливий для колективу пункт цієї соціальної угоди – заробітна плата. Завдяки новому колдоговору, який запропонувало ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», в цьому році ми мали змогу у квітні збільшити посадові оклади та тарифи в середньому на 17,8%, а у липні вони будуть підвищені ще на 5%. Це дозволить відчутно збільшити інші виплати та кінцевий розмір заробітної плати.
Тому ми дякуємо керуючій компанії за таку підтримку колективу, за те, що вона дбає про добробут наших працівників у цей нелегкий час, незважаючи на те, що минулий рік Іршанський комбінат генерував збитки для компанії.  
- Звідки в такому разі з’явилися кошти на підвищення соціальних стандартів на філії ІГЗК?
Нами було проведено оптимізацію чисельності працівників Іршанського комбінату. Половину коштів, що вивільнилися, як і планувалося, були спрямовані на підвищення існуючих тарифів. З 1 квітня ми вже почали рахувати заробітну плату за підвищеними тарифами.
- Чи з’явилися нові пункти у колективному договорі цього року та що вони передбачають?
- Звичайно. У нас з’явилися нові пункти колективного договору, яких раніше не було. Відтепер наші працівники будуть отримувати матеріальну винагороду при присвоєнні почесного звання «ветеран комбінату». Ветеранами комбінату стануть  чоловіки, які пропрацювали на виробництві 25 років і більше та жінки, що самовіддано трудилися на комбінаті 20 років. Всі вони отримають грошове заохочення до Дня металурга та гірника в розмірі 1100 грн. Таких працівників у нас в цьому році майже 180. Це суттєве фінансове навантаження на компанію, тим не менше, воно буде виконане.
В цьому році також ми передбачили цільову матеріальну допомогу матерям, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною до трьох років. Як ми знаємо, держава наразі ніяк не підтримує цю категорію громадян. Тепер ми надаватимемо матеріальне заохочення таким жінкам щомісяця у розмірі 200 гривень.  
Загалом на виконання колективного договору – 2016 ДП «ОГХК» заплановано виділити колективу  Іршанського ГЗК близько 80 млн грн. Незважаючи на складний економічний стан в країні та проблеми зі збутом в компанії, всі зобов’язання перед працівниками нашого комбінату будуть виконані.