АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | День гірника і металурга - свято для всіх іршанцев

День гірника і металурга - свято для всіх іршанцев
День гірника і металурга - свято для всіх іршанцев

18.07.2016

В Іршанську 15 і 17 липня відбулися заходи, присвячені професійному святу працівників філії «Іршанський ГЗК» ДП «ОГХК» - Дню металурга та гірника.
Вшанування гірників почалося в п'ятницю, 15 липня, з відкриття Дошки Пошани. Фотографії 35-і кращих працівників, які своєю сумлінною і самовідданою працею довели вірність підприємству і своєї професії, напередодні свята було презентовано на Дошку пошани. Привітати та подякувати цим людям на площі зібралися їхні колеги, керівники всіх структурних підрозділів комбінату, гості з філії «Вільногірський ГМК» - головний інженер ГТП Кравченко Сергій, головний збагачувач Колесник Андрій, а також начальник технічного відділу збагачувального виробництва Корчагін Євген.
Від генерального директора ДП «ОГХК» Руслана Журило теплі привітання та подяку за віддану працю іршанським гірникам передали головний бухгалтер ДП «ОГХК» Олена Прокопенко та начальник фінансового відділу ДП «ОГХК» Оксана Мостіпан. Слова вдячності за професіоналізм, вірність своїй справі, трудову доблесть прозвучали від директора філії «Іршанський ГЗК» Віктора Сивченко і голови профспілкового комітету Миколи Волохова.
Після цього всі попрямували до Палацу культури «Титан», де винуватців урочистостей і гостей чекала цікава, різноманітна концертна програма за участю дитячих танцювальних і вокальних колективів, а також дорослих самодіяльних артистів Іршанська.
На урочистий концерт прибули з привітаннями народний депутат Павло Дзюблик, голови районних адміністрацій і рад Коростенського і Хорошевского районів, представники місцевих органів самоврядування, зокрема, голови Новоборівської та Іршанської об'єднаних громад.
Особливої ​​подяки заслуговує візит представників філії «Вільногірський ГМК», які, незважаючи на святкування в цей день 60-річного ювілею з дня заснування свого комбінату, прибули до Іршанську, щоб особисто привітати своїх колег.
Офіційні привітання з врученням почесних грамот, грошових премій та цінних подарунків чергувалися з яскравими виступами колективів Палацу культури «Титан», які дарували всім присутнім в залі радість і гарний настрій. Тригодинна концертна програма пройшла буквально на одному диханні.
Але на цьому свято не завершився. Воно продовжилося в неділю, 17 липня. Так сталося, що День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, який відзначає основна частина населення селища, оскільки так чи інакше має відношення до цих професій, є подвійним святом і збігається з днем ​​Іршанська.
За сформованою багаторічною доброю традицією команди «Іршанського ГЗК» і житомирської митниці зустрілися на майданчику для гри в волейбол, де в атмосфері дружньої, але чесної і справедливої ​​спортивної боротьби перемогла команда господарів майданчика з рахунком 3: 1.
Після завершення товариської зустрічі з волейболу на стадіоні зібралися молоді сім'ї працівників комбінату для участі в змаганнях «Мама, тато, я - дружна сім'я». Незважаючи на те, що ці змагання проходять тільки другий рік і, з огляду на приємні емоції і численні позитивні відгуки як глядачів, так і самих учасників змагань, вони точно стануть традиційними для іршанського комбінату.
Продовжили низку спортивних змагань районні змагання з футболу серед команд ФСК «ТИТАН» та футбольної команди селища Хорошева.
На цілий день площа перед Палацом культури, прикрашена повітряними кульками та сувенірами, стала великим атракціоном з батутами, каруселями, надувними гірками, де весело розважалася іршанського дітвора під наглядом своїх батьків.
Об'єднаними зусиллями філії «Іршанський ГЗК» ДП «ОГХК» та Іршанського селищної ради, а також за участю підприємств ТОВ «Валки-Ільменіт» та ТОВ «Межеріченський ГЗК», на площі перед Палацом культури був організований спільний святковий концерт, який відбувся ввечері, не незважаючи на проливний дощ з грозою. У святковому концерті виступив веселий і дотепний ведучий Дядя Жора зі своїми чарівними помічницями з групи «Бігуді-шоу». Так само іршанці змогли насолодитися захоплюючим, енергійним виступом «Шоу барабанщиків» та молодої талановитої кавер-групи «In Motion».
Всі жителі селища, які стали учасниками цього святкового дійства, висловлюють глибоку подяку організаторам урочистості за яскраві емоції і незабутні враження.