ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Ювілей під знаком спорту

Ювілей під знаком спорту

16.07.2016

Своє професійне свято – День металурга та гірника спортсмени ВГМК зустріли насиченою змагальною програмою. Навіть 35-градусна спека, яка видалася з самого ранку, не завадила 130 працівникам комбінату стати героями спортивного свята. Усі свої особисті досягнення вони присвятили ще одній знаменній події – 60-річному ювілею ВГМК.
16 липня, згідно з регламентом, змагання проходили з 7 видів спорту: плавання, футбол, волейбол, настільний теніс, підняття гирі, армрестлінг, перетягування канату.
На позитивній хвилі проходила першість комбінату з плавання. Програма змагань включала в себе командні та особисті запливи.
Результати особистих запливів на 50 м наступні,
серед жінок: 1 місце – Світлана Пасенко, РМУ (1хв.);
серед чоловіків: 1 місце – Олександр Пархоменко, ЗВ (31,2 сек.),
                            2 місце – Ігор Дзигуненко, РМУ (31,6 сек.)
                            3 місце – Ігор Горб, Мотроновський ГЗК (33 сек.).
Результати командних запливів (естафета 4х50):
1 місце – об’єднана команда ГТВ+РМУ, 2 місце – Мотроновський ГЗК, 3 місце – ЗВ.
Матчева зустріч ветеранів футболу – команди «Титан» (м.Вільногірськ) та команди «Авангард» (м.Жовті Води) проходила під безжально палючим сонцем і з високим градусом протистояння. Практично рівні суперники показали рівну гру. Результат основного часу матчу – 1:1, пенальті – 4:4. Для того, щоб не розпалювати на полі і без того розбушувавшіся футбольні пристрасті, було прийнято рішення Кубок змагань віддати гостям – команді із Жовтих Вод.
Товариська зустріч з волейболу серед команд із Жовтих Вод і Вільногірська проходила під крики «Ейс. Ейс. Ейс». Як виявилося, «ейсом» у волейболі називають очко, вигране безпосередньо з подачі. Мабуть вдача в цей день була на боці волейболістів з Жовтих Вод, оскільки їм вдалося заробити не один такий «ейс». З рахунком 3:1 на користь гостей закінчилася ця товариська зустріч. Кубок змагань з волейболу, разом з футбольним, поїхав у Жовті Води.
Рекордну кількість учасників – 40 – зібрала першість комбінату з настільного тенісу. Цей показник говорить про те, що даний вид спорту стає все більш популярним на ВГМК. Серед учасників були як тенісисти – початківці, так і досвідчені спортсмени. У впертій боротьбі високі результати показали:
Юрій Мамчіц (ГТВ) – 1 місце,
Ілля Нагорний (ГТВ) – 2 місце,
Дмитро Уваров (енергоцех) – 3 місце.
У командному заліку призові місця розподілилися наступним чином:
1 місце – ГТВ, 2 – ЗВ, 3 – енергоцех.
Не меншою популярністю користуються на ВГМК силові види спорту. Кількість учасників не набагато поступилася, а ось число вболівальників перевершило попередні змагання. Завзято, на межі своїх можливостей, змагалися між собою богатирі комбінату в піднятті гирі вагою 24 кг. Як виявилося, найсильніший комбінатовець працює в енергоцеху – Олег Чуба. Йому вдалося підняти гирю більше всіх – 53 рази. На другому місці з результатом 45 підняттів Євген Вілівчук (ТЕУ). Третім став Андрій Півень (ГТВ), який підняв гирю 42 рази.
Не менш відчайдушно богатирі боролися на руках. Як виявилося, в цьому виді спорту важлива не тільки сила, а й техніка. Її і продемонстрував переможець змагань з армрестлінгу Олександр Кукуруз із збагачувального виробництва. Другим став Максим Перерва, також із ЗВ. Третє місце розділили між собою Олег Чуба та Ігор Сидельников із енергоцеху.
Видовищно та емоційно проходили змагання з перетягування канату, в яких взяли участь команди з ГТВ, ЗВ, Мотроновського ГЗК, енергоцеху. Цей вид спорту виявився дуже азартним. Процес перетягування супроводжували: відчайдушні крики вболівальників, розмірений гучний рахунок капітанів команд «Раз. Раз. Раз.», синхронні і від того гігантські ривки канату на себе. У канатних боях також важлива тактика. Нею вміло скористалися працівники ЗВ, які зайняли 1 місце. 2 місце посіла команда Мотроновського ГЗК, 3 місце – команда ГТВ.
Усі призери змагань були нагороджені медалями, дипломами та грошовими винагородами. Крім цього, команди – переможці були відзначені Кубками, а ті команди, які не увійшли до трійки призерів – заохочувальними призами.
Без малого 5-годинний марафон спорту і дружби пролетів як одна мить, подарувавши усім його учасникам і вболівальникам яскраві емоції, азарт змагального процесу, радість приналежності до однієї великої дружної сім'ї під назвою ВГМК!