АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Свято для молодих та досвідчених

Свято для молодих та досвідчених
Свято для молодих та досвідчених

15.07.2016

Урочистості, приурочені до ювілею комбінату і святкування професійного свята –  Дня металурга і гірника, відкрили найдосвідченіші і наймолодші працівники Вільногірського ГМК ДП «ОГХК». 
У четвер, 14 липня, в дзеркальному залі Палацу культури і спорту «Металург» вшановували ветеранів комбінату і молодь. На імпровізовану сцену спочатку запросили дев'ятеро молодих працівників комбінату, для яких ВГМК став першим місцем роботи. З вітальним словом до присутніх звернувся директор філії «ВГМК» ДП «ОГХК» Андрій Сторчак. Він привітав зі святом, подякував присутніх за наполегливу працю і побажав кар'єрного зростання, міцного здоров'я, сімейного тепла і оптимізму.
До поздоровлень приєднався голова профкому ПМГУ комбінату Федір Клименко, який побажав молодим працівникам ніколи не здаватися і прислухатися до ветеранів, а також побажав міцного здоров'я та удачі.
Запальний колоритний турецький танок «Халай» віртуозно виконаний зразковим танцювальним колективом «Перлинка» прикрасив посмішками обличчя присутніх і викликав бурхливі оплески. А після такого яскравого початку настала процедура урочистого вручення пам'ятних медалей 83-м працівникам ВГМК, яким цього року було присвоєно почесне звання «Ветеран праці комбінату».
Нагородження ветеранів праці оживили виступи самодіяльних артистів ПКтаС «Металург»: Олега Ярошенка і Андрія Козлова, вокальних колективів – «Вільногірочка», «Берегиня», «Явори».
Іскрометний динамічний «Swing» у виконанні зразкового танцювального колективу «Радість» став яскравим завершенням урочистого заходу.