АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Феєрія талантів і вогню для справжніх професіоналів

Феєрія талантів і вогню для справжніх професіоналів
Феєрія талантів і вогню для справжніх професіоналів

20.07.2016

У п'ятницю, 15 липня, Вільногірський гірничо-металургійний комбінат ДП «ОГХК» (і разом із ним усе місто) яскраво і грандіозно відзначав свій 60-річний ювілей і професійне свято – День працівників металургійної і гірничодобувної промисловості. Розпочалися урочистості традиційною ходою центральною вулицею Вільногірська. У святковій колоні йшли ветерани виробництва і молоді робітники, лауреати молодіжної премії і кращі працівники, адміністрація підприємства і профспілки, численні гості, що приїхали з різних міст, аби привітати ювіляра.
Урочисті збори відкрили колоритні патріотичні композиції у виконанні зразкового танцювального колективу «Перлинка».
Після виконання державного гімну України на сцену було запрошено директора філії «ВГМК» ДП «ОГХК» Андрія Сторчака. Він щиро привітав присутніх і поздоровив з професійним святом і 60-річним ювілеєм працівників ВГМК, а також усіх гостей свята, відзначивши, що Вільногірський комбінат займає гідне місце серед підприємств гірничо-металургійного комплексу країни і головним активом підприємства є його високопрофесійний колектив. «Не дивлячись на те, що в Україні зараз тяжка економічна ситуація і світовий ринок титанової сировини, не найкращий для комбінату за час його існування, – сказав керівник філії, – Вільногірський ГМК залишається платоспроможним підприємством і надійним партнером». Андрій Сторчак побажав комбінату – розвитку, а усім присутнім – щастя, добробуту і злагоди. Після оголошення наказу про занесення до Книги пошани комбінату кращих працівників підприємства директор філії «ВГМК» вручив відповідні свідоцтва трудящим.
Окремо варто відмітити, що усім працівникам ВГМК, яких від імені ДП «ОГХК» і філії «ВГМК» нагороджували з нагоди свята напередодні і цього дня, було сплачено грошову винагороду.
Голова профкому ПМГУ комбінату Федір Клименко привітав усіх присутніх у залі з професійним святом – Днем працівників металургійної і гірничодобувної промисловості і побажав міцного здоров'я, гідної заробітної плати і упевненості в завтрашньому дні.
Щире розчулення і непідробну радість в залі викликали діти і онуки працівників ГМК, які також прийшли привітати дорослих – своїх тат і мам, дідусів і бабусь. Малюки завзято і потішно розповіли у віршованій формі про свої мрії – де і ким вони хочуть працювати на комбінаті:
«Вивчусь – стану інженером,
Мабуть буду головним…
Дядя Саша Прокопенко
Теж колись був ось таким!».
А побажання керівникам ДП «ОГХК» та філії «ВГМК»:
«СМС відправлю в Київ
З поздоровленням від нас
Щоб у Руслана у Журила
Справи в гору йшли весь час!
Хай робота йде «по-маслу»
У Андрія Сторчака
І росте та процвітає
Наша вся ОГХК!», – викликали справжній шквал оплесків в залі.
Почесний гість заходу Народний депутат України Юрій Береза привітав комбінатівців з професійним святом і ювілеєм та побажав міцного здоров'я, миру і упевненості в тому, що комбінат працював, працює і працюватиме. Юрій Береза виконав почесну місію – вручив п'яти працівникам комбінату Почесні грамоти від керівництва ДП «ОГХК», а також вручив від адміністрації компанії цінні подарунки – годинники – десятьом трудівникам підприємства.
Головний інженер ВГМК Олександр Прокопенко тепло привітав присутніх з 60-річним ювілеєм, професійним святом і вручив працівникам комбінату Грамоту від Федерації роботодавців гірників України, а також Грамоти і Почесні грамоти від Дніпропетровської обласної ради.
Валентина Калашник з настроєм, самобутньо виконала пісню «Мій рідний край».
Доктор технічних наук Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона, виконавчий директор міжнародної асоціації «Електрод» Володимир Ліподаєв зачитав привітальну адресу і висловив глибоку вдячність за багаторічну ділову співпрацю, побажав успіхів в досягненні нових висот, щастя, здоров'я і благополуччя усьому колективу підприємства, а також подарував для музею комбінату книгу «Б.Є. Патон: 50 років на чолі академії».
Не залишилися у стороні від святкових вітань на адресу ВГМК і колеги з Іршанська. Представники різних професій з різних підрозділів філії «ІГЗК» ДП «ОГХК» по-дружньому тепло привітали колег-вільногірців з ювілеєм і спільним професійним святом. Цю приємну і несподівану відео-листівку з натхненням зустрів зал.
Виконуюча обов'язки заступника директора філії з загальних питань Наталія Гаглоєва привітала усіх присутніх з ювілеєм і святом та зачитала адресний вітальний лист від директора Іршанського ГЗК Віктора Сівченка. Від себе особисто вона побажала усім: «Титанового здоров'я, сталевих нервів, золотої і платинової зарплати, добра, миру і Божої благодаті». З нагоди ювілею Наталія Гаглоєва від імені колективу ІГЗК подарувала «частинку Поліського краю» Ікону «Таємна вечеря», виконану у бурштині.
Директор Мотроновського ГЗК Олександр Лазников привітав усіх зі спільним професійним святом і побажав присутнім в залі: «Гірницького щастя, здоров'я, удачі в усіх починаннях, успіхів у виробництві, високої заробітної плати, роботи без травм, конструктивної праці на благо нашої Батьківщини – України!». Олександр Лазников вручив працівникам свого підприємства Почесну грамоту Федерації роботодавців Дніпропетровщини і Почесні грамоти Мотроновського ГЗК.
Блискучий завзятий і життєрадісний єврейський танок під пісню «Хава нагіла» («Радіймо») у виконанні зразкового танцювального колективу «Радість» викликав бурхливі оплески глядачів.
Міський голова м. Вільногірська Володимир Василенко від імені міського виконавчого комітету і себе особисто сердечно привітав присутніх зі святом, 60-річчям з дня заснування комбінату і побажав: «Міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя. І нехай завжди з нами буде Боже благословення, а над нами мирне небо!». Він вручив вітальні адресні листи директору філії «ВГМК» ДП «ОГХК» Андрію Сторчаку і директору ТОВ «Мотроновський ГЗК» Олександру Лазникову. За багаторічну добросовісну працю міської голова вручив 5 працівникам ВГМК грамоти і 5 трудящим – подяки.
Слова вітань з нагоди свята і ювілею від імені генерального директора ТОВ «Вільногірське скло» Федора Ткачмана і трудового колективу підприємства прозвучали з вуст голови профкому заводу Валентини Шакіної.
Приєднався до численних поздоровлень голова Дніпропетровського обласного комітету ПМГУ Василь Шевченко. Він разом з головою профкому ПМГУ комбінату Федором Клименко вручив почесні нагороди профактиву підприємства.
Під вітальні оплески залу на сцену було запрошено священнослужителів Вільногірська. Настоятель храму Успіння Божої Матері протоієрей Петро Дромашко у своєму вітальному слові відмітив, що серед численних трудових подвигів колективу комбінату священнослужителі міста виділяють головний – подвиг віри. «Не кожному поколінню, – сказав отець Петро, – випадає велика честь – збудувати Храм Божий. Комбінат побудував». Святий отець відзначив, що ВГМК і місто перебувають під покровом і заступництвом Божої Матері, він благословив присутніх і подарував комбінату Ікони Цариці Небесної.
Напередодні ювілею на комбінаті проходив конкурс відеороликів «Комбінату – 60» і на урочистих зборах глядачам було продемонстровано відеоролик, що завоював перше місце, а також вручено нагороду переможниці – Катерині Дрозд.
Чудово виразно і потужно виступила неодноразова переможниця національних і міжнародних вокальних конкурсів Дарія Босенко, викликавши бурю захоплених овацій.
Завзятий запальний і експресивний український танок у виконанні чоловічої частини зразкового танцювального колективу «Радість» став ефектним завершенням урочистих зборів.
Святковий настрій і веселощі разом з глядачами виплеснулися із залу на вулицю, де під радісні вигуки жителів Вільногірська продовжилося свято. Вільногірці весело танцювали на площі перед Палацом культури і спорту «Металург» під запальні мелодії ді-джея, активно включалися у конкурси безтурботного веселуна Дяді Жори, енергійно пританцьовували і підспівували блондинкам з вокально-гумористичного проекту «Бігуді Шоу», а також популярним українським виконавцям – Тамерлану та Альоні Омаргалієвій.
Яскраво і барвисто завершилися урочистості на честь 60-річного ювілею ВГМК і Дня працівників металургійної і гірничодобувної промисловості – небо над Вільногірськом освітили мільйони вогнів святкового феєрверку. Різноколірні іскри спалахували на нічному небі виблискуючими галактиками, розливалися палаюче-вогняними фонтанами, звивалися сліпучо-золотавими змійками, розквітали небаченими веселковими квітами. І за цим дивовижним, чарівливим, феєричним дійством із захватом спостерігали як діти, так і дорослі.
Свято завершилося, залишивши після себе насичено-незабутні спогади, щоб продовжитися наступного дня.