ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Компанія Huntsman планує закрити завод з виробництва діоксиду титану в Південній Африці

Компанія Huntsman планує закрити завод з виробництва діоксиду титану в Південній Африці
Компанія Huntsman планує закрити завод з виробництва діоксиду титану в Південній Африці

11.07.2016

6 липня, 2016 р
Те-Вудлендс, штат Техас
 
Американська хімічна компанія Huntsman Corporation (NYSE: HUN) оголосила про намір закрити в кінці 2016 року свій завод з виробництва діоксиду титану в Умбогінтвіні (Південна Африка) потужністю 25 тис. тон. Повернення інвестицій внаслідок закриття цього виробництва відбудеться менш ніж через 2 роки, також економію забезпечить раніше заявлене скорочення витрат приблизно на 200 млн. доларів.
На заводі в Умбогінтвіні працюють приблизно 140 осіб. Це найменше та  найстаріше підприємство компанії з виробництва діоксиду титану. Відповідно до запропонованого плану виробництво на заводі закриється до кінця року 2016. Опісля Huntsman буде обслуговувати своїх клієнтів в регіоні, користуючись потужностями своїх європейських об'єктів з виробництва діоксиду титану.
«Не дивлячись на деяке відновлення після складних умов, наш коефіцієнт прибутковості все ще значно нижче історичних норм. Щоб справлятися з ситуацією, для нас дуже важливо продовжувати ефективно скорочувати витрати і впроваджувати програму синергії. У нас достатньо потужностей, і ми можемо дозволити собі закрити найменше виробництво. При цьому ми, як і раніше, зможемо задовольняти потреби наших клієнтів і підвищувати рівень конкурентоспроможності. Ми цінуємо підтримку наших колег на виробництві в Умбогінтвіві і будемо тісно працювати з ними і з нашими представницькими групами, щоб вирішити складну ситуацію з належною увагою і повагою», - заявив Саймон Тернер, президент підрозділу пігментів і добавок компанії Huntsman.
«Закриття виробництва посилить конкурентоспроможність нашого підрозділу пігментів і добавок. До того ж, це важливий крок на шляху до відокремлення підрозділу пігментів і добавок. Воно відбудеться або шляхом виділення акцій нашим акціонерам, або шляхом іншої стратегічною транзакції. Ми працюємо в цьому напрямку», - додав президент і генеральний директор компанії Huntsman Corporation Пітер Хантсмен.
 
Про компанію Huntsman
 
Huntsman Corporation - акціонерне товариство, світовий виробник хімікатів. У 2015 році компанія отримала дохід у розмірі понад 10 млрд. доларів. Компанія пропонує широкий вибір хімічних продуктів, що продаються в усьому світі виробникам різних споживчих і промислових товарів. Компанія працює більш ніж в 30 країнах і володіє більш ніж 100 виробничими та дослідницькими об'єктами. У 5 підрозділах компанії працює близько 15 000 чоловік.
 
Джерело