АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Iluka купує Sierra Rutile за 215 млн фунтів

Iluka купує Sierra Rutile за 215 млн фунтів
Iluka купує Sierra Rutile за 215 млн фунтів

02.08.2016

Автор: Меган Ван Вінгаардт
Позаштатний редактор CREAMER MEDIA
 
Йоганнесбург (miningweekly.com) - У понеділок австралійська компанія-виробник мінеральної сировини Iluka Resources досягла домовленості з компанією Sierra Rutile, акції якої котируються на AIM, про придбання всіх випущених акцій компанії і акцій, які заплановані до випуску, за 215 млн фунтів стерлінгів.
 
Операція буде проведена шляхом злиття Sierra Rutile з компанією Iluka Investments (Iluka Newco), дочірнім підприємством Iluka International.
 
В результаті угоди акціонери Sierra Rutile отримають по 36 пенсів за кожну акцію. Вартість акцій компанії з активами в Сьєрра-Леоне на Лондонській біржі в понеділок вранці склала 35 пенсів за акцію.
 
«Придбання забезпечить компанії додаткові довгострокові ресурси перевіреної якості з гарним потенціалом розвитку шляхом доповнення ресурсів, оптимізації запасів і геологічної розвідки. Це поєднання зміцнює позицію портфеля рутила компанії Iluka і відповідає нашій позиції найбільшого світового виробника циркону», - заявив керуючий директор Iluka Девід Робб.
 
Генеральний директор Sierra Rutile Джон Сісей додав, що угода продемонструвала відкритість Сьєрра-Леону до бізнесу і здатність залучати інвестиції великих міжнародних компаній, таких як Iluka, яка, в свою чергу, висловила готовність брати участь у розвитку та зростанні країни.
 
Sierra Rutile розвиває нову шахту Гангама в Сьєрра-Леоне, яка, згідно очікувань, досягне стадії готовності до виробництва в третьому кварталі цього року. Нова шахта дозволить збільшити обсяги виробництва до 120 000 -135 000 тон в цьому році.
 
Iluka - один з найбільших виробників циркону і найбільший виробник високоякісних продуктів діоксиду титану з рутилу і синтетичного рутилу з виробничими потужностями в Австралії і США.
 
У понеділок вдень ціни на акції Iluka зросли на 1,28% до 7,11 австралійських доларів за акцію.
 
 
Джерело