АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | На філії «ВГМК» розпочалися планові ремонти

На філії «ВГМК» розпочалися планові ремонти
На філії «ВГМК» розпочалися планові ремонти

12.08.2016

З 6 на 7 серпня в кар'єрі №7 «Північ» філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» ДП «ОГХК» було зупинено на плановий ремонт розкривний технологічний комплекс №2. «Комплекс вже виконав свої планові завдання – зробив розкрив на дільниці «Північ» до кінця 2016 року», – зазначив перший заступник генерального директора ДП «ОГХК» Олександр Гладушко. Нині виконується пересування магістральних і забійних конвеєрів, з метою подальшого крокування екскаватора ЕРШР-1600, що входить у комплекс, до місця наступного забою. Термін виконання цих робіт близько двох місяців. За цей час планується зробити ряд великих ремонтів. Зокрема, буде виконано ремонт гідравлічної системи крокування екскаватора ЕРШР-1600 із заміною насосів, золотників, клапанів, а також буде зроблено очищення і заміну мастила. Ще один великий ремонт, який планується виконати на комплексі, – ремонт відвалоутворювача ZP-6600, де буде зроблено заміну гідроциліндра крокування, ремонт гідравліки крокування і дуже важливі роботи з ремонту поворотного пристрою відвалоутворювача, зокрема, ремонт кульової дороги із заміною на ній сепараторів. Сепаратори вже виготовлені працівниками ремонтно-механічного цеху комбінату. Усі ремонтні роботи виконуватимуться силами гірничо-транспортного виробництва.
Наближаються до завершення ремонтні роботи на екскаваторі ЕШ 6/45 №3. Ремонт виконує ремонтно-монтажне управління ВГМК. Запуск в експлуатацію екскаватора заплановано на дільниці «Південь» до Дня незалежності, де він працюватиме у якості видобувної машини.
Для підключення 2-ої черги гідротранспорту в роботу зараз виконується перенесення підстанції «Південь-4» на міжрудній зоні. Завершення робіт з перенесення підстанції заплановано до 20-го серпня.
Завершується улаштування переливу з ємності «С-3» в нову ємність «С-4» оборотного водопостачання. Ємність «С-4» вже сформовано, де акумульовано близько 3 млн куб. води. Ємності – це система штучних озер, яка дозволяє виконувати освітлення оборотної води, задіяної в технології збагачення підприємства.
На дільниці подрібнення збагачувального виробництва завершено монтаж нового картриджного фільтру компанії «Donaldson» і зараз він проходить «обкатку». «Цей фільтр дозволить виконувати довилучення подрібнених концентратів, які раніше йшли в хвости, і головне – значно поліпшить нашу екологію», – сказав Гладушко.
На дільниці доведення демонтовано старий елеватор ЭЛГ-350 №4  і змонтовано новий елеватор ЭЛГ-400. Зараз йде наладка устаткування. «Що отримуємо у результаті заміни – по-перше, йдемо від застарілого устаткування, по-друге, підвищуємо надійність, по-третє, трохи збільшуємо продуктивність», – прокоментував Олександр Гладушко.