АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | У новий навчальний рік з подарунками

У новий навчальний рік з подарунками
У новий навчальний рік з подарунками

01.09.2016

Державне підприємство «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» взяло участь у святкуванні перших дзвоників у м. Вільногірську. Заступник генерального директора з економіки та фінансів ДП «ОГХК» Тетяна Кисельова та начальник відділу матеріально-технічного забезпечення ДП «ОГХК» Оксана Яременко подарували ЗОШ №3 та №4 телевізори, які поліпшать та розширять можливості навчання у цих школах.
 
1 вересня в усіх містах і селах України пролунали перші дзвоники. Для Вільногірської загальноосвітньої школи №3 цьогорічний День знань став ювілейним. Рівно 50 років тому вона гостино розкрила двері своїм першим учням.
Урочисто, з квітами та посмішками, зустріли новий навчальний рік у школі №3. Як завжди, школа постаралась зробити свою лінійку цікавою, яскравою та незабутньою для учнів та батьків. З нагоди свята до школи завітали почесні гості: народний депутат України Олег Кришин, заступник генерального директора з економіки та фінансів ДП «ОГХК» Тетяна Кисельова, директор філії «ВГМК» ДП «ОГХК» Андрій Сторчак, міський голова м. Вільногірська Володимир Василенко та багато інших.
Гостями було сказано багато теплих слів та привітань на адресу учителів та учнів, особливо – першокласників та одинадцятикласників. Та хто ж на ювілей ходить без подарунків? Тож і шановані гості окрім гарних вітань подарували багато корисних як для школи, так і для учнів подарунків – холодильну установку, обладнання для проведення святкових заходів, сучасну дошку, набір оргтехніки.
 
Заступник генерального директора з економіки та фінансів ДП «ОГХК» Тетяна Кисельова привітала присутніх з ювілеєм та подарувала школі від імені підприємства телевізор для вдосконалення сучасного учбового процесу. «Хочу побажати учням, які прийшли на свій останній перший дзвоник, – сказала вона, – щоб вони втілили у життя усі свої найкращі найсвітліші бажання, хочу побажати першокласникам – терпіння, удачі, легких контрольних та цікавих предметів».
За кожний подарунок діти голосно скандували: «Дякуємо!». А учні продемонстрували гостям свої таланти – вони співали, танцювали, розповідали вірші.
Завершилися урочистості з нагоди ювілею та початку нового учбового року традиційно – веселим, гомінким дзвоником, який і покликав дітлахів на перший у цьому році урок.