АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Загальні завдання для однієї команди

Загальні завдання для однієї команди
Загальні завдання для однієї команди

08.09.2016

У понеділок, 5 вересня, в залі засідань управління комбінату відбулося розширене засідання керівництва та профільних фахівців ДП ​​«ОГХК» з адміністрацією та керівниками підрозділів філії «ВГМК». В ході засідання обговорювалися нагальні питання та важливі проблеми компанії. Для більш тісної та успішної взаємодії між комбінатом і головним офісом вирішено розглянути шляхи дебюрократизації та поліпшення комунікації.
Підводячи підсумки наради, перший заступник генерального директора ДП «ОГХК» Олександр Гладушко зазначив, що присутність на розширеному засіданні керівників ключових підрозділів головного підприємства при обговоренні основних проблемних питань і особисте спілкування між профільними керівниками необхідні для оптимізації інформаційних потоків. Головним завданням наради було формування загальної згуртованості навколо проблем, що дозволить прискорити процеси узгодження і вирішення найбільш гострих проблем. І ця мета була досягнута.
 «Це дуже ефективна практика, - сказав Гладушко, - яку будемо продовжувати і спробуємо удосконалити, і приблизно раз на місяць будемо приїжджати і проводити подібні наради, тому що при такому безпосередньому спілкуванні люди краще усвідомлюють, що працюють на одному підприємстві, в одній команді»