АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ІГЗК здійснив історичний експорт продукції

ІГЗК здійснив історичний експорт продукції
ІГЗК здійснив історичний експорт продукції

15.09.2016

У вересні Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат завершив відвантаження історичних обсягів продукції на експорт - 30 тис. т ільменітового концентрату. Про це повідомив перший заступник генерального директора Олександр Гладушко. «Таких обсягів експорту у іршанського комбінату не було за всю історію його існування, навіть за  сприятливого ринку. Нам цей рекорд дозволив істотно розвантажити склади підприємства», - розповідає Олександр Гладушко.
 
 
Досі поставки з філії «ІГЗК» не перевищували 13 тис. т ільменітового концентрату щомісяця. Проблеми з реалізацією були викликані тим, що комбінат з 2004 до 2014 р був відрізаний від зовнішнього ринку і постачав свою продукцію лише на переробку українським заводам.
 
«Ми пишаємося тим, що нам вдалося повернути іршанський ільменіт на експортні ринки. Зростання зовнішніх поставок після кризи дозволить говорити про збільшення завантаження виробничих потужностей ІГЗК. Для нас це мотивуючий результат», - коментує Гладушко.
 
Філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» має найбільші в Україні потужності з доведення чорнових концентратів до товарного вигляду - на рівні 450-500 тис т. Продукція філії затребувана в Україні, в країнах Євросоюзу та серед інших країн-покупців.