ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ДП «ОГХК» подвоїло вартість своїх активів

ДП «ОГХК» подвоїло вартість своїх активів
ДП «ОГХК» подвоїло вартість своїх активів

20.09.2016

За час керування ДП «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» вартість майнових комплексів філій «Іршанський ГЗК» та «Вільногірський ГМК» зросла більше ніж удвічі з 2014 р, досягнувши 1,7 млрд грн. Про це йдеться в результатах майнової оцінки підприємства, отриманої у вересні від компанії-оцінювача Grant Thornton.
 
«З минулого року ДП «ОГХК» активно закуповує технологічне обладнання та кар'єрну техніку, дефіцит якої відчували комбінати після виходу зі стану оренди в 2014 р», - коментує перший заступник генерального директора ДП «ОГХК» Олександр Гладушко.
 
Зокрема, було придбано великовантажний транспорт для перевезення добутої продукції, силове й збагачувальне устаткування - насосні станції, електромагнітні сепаратори та інше необхідне майно для підтримки виробництва в робочому стані.
 
Оцінка активів ДП ​​«ОГХК» - необхідний елемент корпоратизації та подальшого акціонування підприємства. Її результати вплинуть на кінцеву вартість компанії, яку Кабінет Міністрів України 13 вересня включив до переліку підприємств, що підлягають приватизації в 2016-2017 рр.